Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves vagyok és nem túl jó...

15 éves vagyok és nem túl jó fizikai állapotban lévő fiú. Elolvastam a Fegyencedzés edzésterveit de nem értem most melyik lépseket kell csinálnom. Valaki összeállítana nekem egy viszonylag hamar erősítő edzéstervet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

dehogy olvastad el.

326.oldalra lapozz oda és olvasd el.

2014. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkezded minden gyakorlatból az első szintet, kivéve a kézenállás és a híd. Azokat ráérsz akkor, ha a többiből 5-6. szinte jársz. A végén vannak edzéstervek mint friss hús, jó magaviselet, magánzárka stb. Azokban le van írva példának hogy melyik nap mit csinálj, abból hány sorozatot. Például fekvőtámasz. Kezded az első szinten mondjuk alap számban. A fekvőtámaszos napokon emeled az ismétlésszámokat amíg el nem éred a haladót. Ha megvan onnantól a fekvőtámasz edzéseken a 2. szintet csinálod.
2014. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!