Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfér egymás mellett a hiit...

Megfér egymás mellett a hiit és a súlyzós edzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elsősorban le szeretnék adni 10kg körüli zsírt.

Elkezdtem egy teljes testes edzést a konditeremben, és végén egy tiz-tizenöt perc kardió mozgást végzek.sulyzos edzést követő napon egy háromnegyed órás kardiót szoktam csinálni.

Most tartok második hétnél.

A súlyzós edzés másnapján lévő kardiókat szeretném lecserélni hiit edzésformára például szobabiciklire ez így kivitelezhető?

Pl hétfő szerda péntek súlyzós végén pár perc kardió

Kedd csütörtök néha szombat hiit szobabiciklin

Másik kérdésem a hiit edzést milyen intenzitással/felosztással érdemes kezdeni?



2022. okt. 27. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"Megfér egymás mellett a hiit és a súlyzós edzés?"

Ez ezer tényezőtől függ. Próbáld ki, tapasztald meg, aztán meglátod, hogy kell-e változtatni, és ha igen, akkor mit.

"Másik kérdésem a hiit edzést milyen intenzitással/felosztással érdemes kezdeni?"

Teljesen egyéni. Ez megint ezer tényezőtől függ. Pont a te helyzetedhez hasonló esetek miatt szoktuk javasolni az edzőt. Most itt látatlanban ezekre mit lehet válaszolni kommentben?

2022. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy megfér? Lehet izmosodni kardió mellett, én csináltam régebben így, egy napon a kettőt. Csak rohadt sokat kellett ennem. De tekintve, hogy úgyis fogyni akarsz sok izmot nem fogsz építeni fogyás közben.
2022. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!