Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a legidegesítőbb dolog...

Mi a legidegesítőbb dolog amit tapasztaltál már edzőteremben?

Figyelt kérdés
Nálam: Telefon nyomkodás a fekvenyomó padon, és más gépeken is hosszú percekig.

2023. jan. 22. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

- guggolokeretben nyomo, fej fole emelo egyeniseg. Kozben var ra 4 ember, hogy arra hasznalja a keretet, amire valo: guggolasra.

- van nalunk egy csoka, aki az "osszes tarcsat a foldhoz baszkodja. Leveszi, es eldobalja. A 25 kilosat is. Egyarant az felso szinten is megcsinalja, nemcsak az alson. De megteheti, mert kifizette a berletet/napijegyet (#2).

- #10-es oltozoszekrenyes sztorija

- oltozoi etikett: ~2500nm-es teremre jut egy segglyuknyi oltozo, 3 puffal. Vagyunk bent 8-an, abbol 3 ember szetszorja a szaros cuccait, mindegyik puffon egy embere. A maradek 5-nek mar csak a koszos padlon marad hely.

- az insta/tiktok luvnyakat majmolo hulyelanyok. Egy farpofak koze bevago, emiatt epphogy a seggukon szet nem repedo leggingset viselnek, csak a csipofeltolast ismerik, emiatt se rudat, se fekpadot nem tudsz hasznalni. Ebbol ketto tuti hogy atmegy az egyetlen hasznalhato labtolora, amit befoglalnak masfel orara, de beszallni nem tudsz, mert felvaltva "dolgoznak" rajta.

- kisfiuk, akik akkora arccal vonulnak vegig a termen, mintha lenne 15 evnyi edzesmultjuk. Aztan kirohognek nehany embert.

- egy csapat nyeszlett gimnazista srac. Amig ok ott vannak, fekvenyomni, vagy fekpadot hasznalni rajtuk kivul mas mar nem fog (a csipotolos csajok se).

- unottkepu recepcios, aki erezteti veled, hogy o tesz neked szivesseget.

- az izzadsagfoltjat otthagyo (es persze torolkozot nem hasznalo) jomadar

- pofakat vago, sertodekeny ember, amiert megkerdezed, hogy hany szettje maradt, vagy esetleg beszallhatsz-e.

- mindenbe beleokoskodo/cimboraskodni akaro


,stb.


source: tobb kisebb-nagyobb budapesti konditerem.

2023. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 NTBS ***** válasza:
0%
Nem járok ilyen helyre.
2023. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért írsz minden egyes kérdés alá Testépítés témakörben, amikor fogalmad sincs semmiről, kedves NTBS? 😂
2023. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13. Több témában odaböffent ilyen egysorosakat, nem tudom ez mitől jó szórakozás neki :)
2023. jan. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/toplista

Ha megnézed a toplistát, akkor ő a 2. helyezett. Ez a csávó egész nap a gyakorikerdesek.hu-n lóg. Milyen melója vagy élete lehet?

2023. jan. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#11: I see you're a man of culture as well!😁 (A 10-es vagyok.)


Ja, igen, az engem is kikészít, amikor 5 kilós kézi súlyzókkal muszáj a fekpadra leülni, és izoláltan, izomérzetre koncentráltan oldalemelni. Majd amikor odamész, hogy bocs, de jönnék ide nyomni, még ő kezd el pofákat vágni, és látványosan duzzogva átvonulni a terem másik végébe.


Nálunk is nagy kókler edzők vannak, de akkor az egyik nagyot nőtt a szememben, amikor a már inaktív erőemelő versenyző haverral mentünk volna kis pilates jógára a fekpadra, az edző meg nagyon finoman utalt az ott fetrengő bohócoknak arra, hogy akkor lehet arrébb tolni a rollert.😄

2023. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Bocs, NTBS, de akkor minek írsz ide? Nyilván nem hozzád szólt a kérdés.
2023. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ezzel nem leszek népszerű, de a sok fülhallgatós szociopata ki tud akasztani, amikor odamegyek megkérdezni, hogy hány sorozata van még, és olyan arccal szedi ki a dugót, mintha meg akarna ölni.
2023. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fingás erőlködés közben. Anélkül is. És a többi edzőtárs. Erős szagú (nem tudom milyen) energiaital ami 3m ről is érzek
2023. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18 vagyok, up-to-date: a minap a lábtolón üldögélt egy ilyen fejhallgatós hahaharcos, épp "meditált" két sorozat között. Odamegyek, ne haragudj, hány sorozatod lesz még? Fogta, felpattant, "nem hiszem el, a f@szom, há' bzmg, pcsba mááá!4!&!", majd fogta a cuccait, és elviharzott. Néztem, majd megvontam a vállam, és nekikezdtem melegítő sorozatozni.😁😄
2023. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!