Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjek el egy szép,...

Hogyan érjek el egy szép, formás, arányos kidolgozott, izmos testet?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 17 éves, 110 kiló 180 cm. Egyébként izmom is van egy kevés, főleg a bicepsz, tricepsz, alkar, valamint a combomon és a vádlimon is. Hogyan érjek el izmos, tetőtől talpig edzett nagyjából 85 kilogrammos testet? Szálkásítsak előbb? Ha igen, kérlek mondjátok meg, hogyan eddzek, mit egyek! Csak az alapokat írjátok le mindent, hogy elérérhessem a célom! Elszántság van, kondibérlet van, tegnap már voltam is lennt, de csak emelgettem a súlyokat, mint egy idióta! Kérlek segíts, írd le részletesen, hogyan is kellene csinálni, mert biztos vagyok abban hogy megcsinálom, de az egész komplex folyamatot nem látom át!

2023. jan. 31. 21:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
10es nem biztos, h troll a kérdező. Nem mindenki van tthon az edzés világában. Mondjuk én mielőtt elkezdtem, alapból 2 hónapig csak olvasgattam a témában. És a mai naig van, h újat tanulok.
2023. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!