Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjek el egy szép,...

Hogyan érjek el egy szép, formás, arányos kidolgozott, izmos testet?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, 17 éves, 110 kiló 180 cm. Egyébként izmom is van egy kevés, főleg a bicepsz, tricepsz, alkar, valamint a combomon és a vádlimon is. Hogyan érjek el izmos, tetőtől talpig edzett nagyjából 85 kilogrammos testet? Szálkásítsak előbb? Ha igen, kérlek mondjátok meg, hogyan eddzek, mit egyek! Csak az alapokat írjátok le mindent, hogy elérérhessem a célom! Elszántság van, kondibérlet van, tegnap már voltam is lennt, de csak emelgettem a súlyokat, mint egy idióta! Kérlek segíts, írd le részletesen, hogyan is kellene csinálni, mert biztos vagyok abban hogy megcsinálom, de az egész komplex folyamatot nem látom át!

2023. jan. 31. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nézz utána a következő fogalmaknak: edzésprogramozás, progresszív túlterhelés, kalóriaszámolás (kalóriadeficit), makrotápanyag-bevitel. Ha ezekkel a fogalmakkal tisztában kerülsz, akkor meg is vannak az alapok. Iratkozz fel a következő YouTube csatornákra: DietGainz, Torma Valentin, Bosnyák Máté. Ha ez még mind nem elég, akkor keress fel egy személyi edzőt.
2023. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Érdemesebb lenne egy személyi edző.

Youtube videók ide vagy oda, azok alapján te nem leszel képes személyreszabott étrended felépíteni, a gyakorlatok helyez kivételezéséről nem is beszélve. Most az alapokat hiába írjuk le neked, az első leírta, hogy milyen fogalmak lesznek.


De neked teljesen ingyen egy anonim oldalon senki se fog komplett edzéstervet leírni.

2023. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
gyenge troll kérdés
2023. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Vótmá' ez a kérdés, nem egyszer. Csak más szavakkal lett kiírva.😆😅
2023. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Borzasztó hogy elhíztál,nehéz lesz elérned a 85-öt,piszok sok munka lesz csak szólok!
2023. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
En biztos eloszor meg akarnek szabadulni a sok zsirtol meg viztol. Attol meg a sulyzos edzesre fektetnem a hansulyt, a kardio edzes utan kb fele vagy 1/3 annyi lenne. Heti minimum 3x, de inkabb 4-5. Probalnek minel tisztabban, 1,5-2g feherjet, par szaz g kcal minusz bevinni. Pontosat nem lehet irni mert mindenki genetikaja eleg mas. Gyakorlatokra, edzesterv meg etrend irasra nem lehet igy itt megtanitani. Vagy megtanulod netrol, ismerosoktol stb vagy edzo
2023. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A vizet hogy lehet kihajtani? sörrel? Nem viccből kérdem, de sörözés után mindig sokat pisilek.
2023. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A sor es minden alkohol vizhajto hatasu 😀 csak az meg sok kcal..

A cukor es a fuszeres kajak elhagyasa eleg sokat szamit ill a sok rost meg folyadekbevitel. Konkret vizhajtasnak nincs sok ertelme mert csak atmeneti. Annak pl versenyzesnel van haszna mikor adott idopontra kell a legjobbnak lenned. Abbol is van gyogyszeres meg termeszetes bar a lenyeg kb ugyanaz de az mind1 is

2023. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köszi 8as, akkor elhagyom a cukrot. De az igaz, h fogyáskor először a víz megy ki a szervezetből?
2023. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam válaszolok, de hát "Elszántság van, kondibérlet van, tegnap már voltam is lennt, de csak emelgettem a súlyokat, mint egy idióta!"


Miért van ennyi troll? Ennyire unatkoztok? :D

2023. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!