Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így is tudok fejlődni?

Így is tudok fejlődni?

Figyelt kérdés
Hétközben hétfőtől csütörtökig reggel 8tól este 8ig dolgozom. Viszont nekem nagyon fontos a mozgás, járok kondizni. Fejlődhetek-e így is, hogy heti 3 alkalommal tudok lejárni, péntek-szombat-vasárnap? Súlyzós edzésről van szó.

2023. márc. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem simán

Csak azon a 3 napon legyen rendesen kidolgozva az idő

Másfél 2 óra kb

Ne úgy mint egyes fiatalok akik lejönnek belehúznak 1-2 súlyba lőnek 2 képet és fél óra múlva hült helyük

2023. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor tudnál eljárni edzésre?
2023. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztosan fogsz fejlődni így is, de biztosan nem annyit, mintha lennének rendesen pihenőnapok.
2023. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is péntek, szombat, vasárnap járok edzeni. Megfelelő elosztással simán működik. Én pénteken lábazom, szombaton felsőtestezem, majd vasárnap felhúzás, guggolás. A vasárnapi így kemény. Általában érzem szerdáig. Emiatt van, hogy csütörtökön már lemegyek, bár az kissé erőszak, de a motiváció átlendít. Viszont akkor kimarad a szombat.
2023. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!