Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testepites epitoipar mellett?

Testepites epitoipar mellett?

Figyelt kérdés

19eves vagyok 180centi kb 70kg

Reggel 5:30tol kb este 6ig dolgozok

Tomegelnem kene +edzeni munka mellett szerintetek lehetseges?

Napi 3400kaloriat viszek be kb eleg annyit?



2023. márc. 30. 07:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Betonozni manapság már 90% ban mixerrel betonozunk, jön a mixer, beönti a betont, elsimítjuk, kész…

Falazáshoz az értelmesebbje bepakoltatja a raklap téglát az alapra, kb 40cmnél többet ne nagyon kelljen téglát mozgatni, mögötted a raklap, odafordulsz, elveszel egy téglát, rakod a falra…

Számomra a vakolás a legnehezebb melónk, mert fáj tőle a derekam, de túlélhető módon… szóval olyan igazán nehéz része nincs a kőműves melónak, nem emelgetünk 100kgokat egész nap.

2023. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor így visszagondolva tényleg nagy szop.ás volt ez a munkám😀
2023. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták fontos, hogy milyen munkakörben dolgozik az ember.

Kőműves munka is jó ha vannak segédek az ember mellett és nem egyedül kell megszakadnod.


Én ács, bádogosként dolgozom dettó építőiparban.

Nekem a lábazást kellett le redukálni szinte nullára. Gyakran szinte egész nap guggolok hülye nyakatekert póziciókban vagyok a tetőn. Az elején egy keményebb lábanap után nagyon megterhelő volt egy meredek tetőn a másnap.


A kalória bevitel azt pedig neked kell kitapasztalnod.

Én például nehezen hízóként 183cm/87 kg-nál 4k kalóriánál meg sem állok. Napi 6 étkezés, 8 óra alvás.

2023. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Zabálj mint a disznó aztán edzz le. Nem kell túlgondolni.
2023. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!