Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most voltam először teremben...

Most voltam először teremben edzeni. Köszöntem a recepción, öltözőben. Mindenkinek kell ilyenkor köszönni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk hangos a zene eléggé, vannak is szétszóródva a teremben, amerre éppen megyek használni a gépet és éppen vannak ott, köszönjek folyamatosan? Vagy hogy szokott ez lenni? Köszöntem, mikor bementem a sűrűjébe, de le se tojták a fejem. Szóval nem tudom. 😅 Beavatnátok a rejtelmekbe?

2023. máj. 11. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell köszönni, elég ha a recepciósnak köszönsz, elvégre ha bemész a Tescóba, ott se kezdesz el köszöntgetni idegen embereknek.
2023. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A recepción alap.

Ha bemész az öltözőbe illik köszönni ott is.


"Köszöntem, mikor bementem a sűrűjébe, de le se tojták a fejem."


-Tipikus bunkók akkor. Már elég rég óta járok konditerembe több éve, edző is vagyok,de igen én is tapasztaltam már ilyet. Kis egoista kisfiúk és a tükörbe pózolgató beképzelteknél egy részénél tapasztalhatóak ezek. Azért egy "hellótól" vagy egy sziától még nem fog összedőlni a világ. Az ilyenek a saját műveletlenségüket mutatják csak.


A kedvencem az volt, mikor ültem az ismerősökkel a váróba, odajött egy tag (még nagyjából ismerem is) és körbe mindenkivel kezet fogott rajtam kívül, úgy hogy engem kihagyott. Na ezen is röhögtem...


Sok terembe azért kiraknák egy illem és terem használati etikettet. Ugye a gépek és eszközök letörlése használat után,kötelező törölköző,súlyok visszarakása...

2023. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Recepsiosnak, meg aki szokott koszonni rad
2023. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez terem függő szerintem.


Edzettem már egy kis városban is huzamosabb ideig, ahol volt egy szokott vendégkör, mindenki ismert mindenkit. Ott köszöntem a recepción és volt, hogy külön mindenkinek, annyira családias volt a közeg.


De edzettem már nagyobb városban is egy sokkal nagyobb teremben, ahol lehetetlen lett volna mindenkinek külön köszönni, és nem is szükséges. Nem fogok odamenni mindenkihez egyesével és köszönni, főleg, hogy nem is ismerem őket és nem közvetlen a viszony úgymond.

Ilyenkor köszönj a recepción és az öltözőben egy "Sziasztok". Ennyi.

2023. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt olyan, hogy egy edző nem szokott köszönni rám, én mindig szoktam rá.

Hát mondom többieknek, hogy hozzá nem érdemes menni, mert bunkó.

2023. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg a pultnal meg oltozobe lepeskor egy mindenkinek cimzett hello
2023. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Dolgoztam recepción sokat.

Először is a következő alapelvet tartottam mindig.

Soha nem köszöntem előre.

Ha bemegyünk valahova,meglátogatunk egy helyet (érkezünk),akkor mi kőszönünk,és nem az aki ott tartózkodik.

Távozásakor,ha kimegy, nem tudhatom hogy az illető nem e csak kiugrott valamiért az epületből pld az autóhoz, vagy valaki kereste stb.Így megint nem én köszönök, hanem ő!

Ha érkezéskor/tavozáskor nem tisztel meg, akkor én is lexarom a fejét,legalább nem jártattam a pofámat feleslegesen.

Ami meg a bentieket illeti.

Nem kell vegigköszöngetned az egész termet.ha nem ismered őket.Ne zavard őket.

2023. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!