Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik vegán fehérje port...

Kedves_ kérdése:

Melyik vegán fehérje port javasoljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni edzeni, de nem tudom melyik fehérje por lenne jó vegán változatban…persze ami ízre is jó, akár vízzel vagy növényi tejjel. Tudtok nekem tapasztalatokat irni? Ki miért azt javasolja amit?

Köszönöm szépen! 27/L



nov. 27. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Biotech barmelyik feherjeje amiben csoki vagy csoki plusz valami az iz - na azokat ne! Pocsek lisztes gyogyszer izuk van


Nekem most nutriversum sos karamellas van. Nem innam minden nap de egesz jo.

nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gymbeam vaniliás rízsfehérje nagyon finom.
nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ízlés kérdése, azt ajánlanám, hogy rendelj minden márkából, ízből ami szimpatikus egy-egy adagos tasakot.


Nekem szermély szerint a Biotech Vaníliás süteménye jött be a legjobban, vízzel szoktam keverni, növényi tejjel még nem próbáltam.


Myproteint nem próbáltam, de jókat hallottam róla.


Ui.: a csokisok szerintem sem jók.

nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Body select ízesítetlen barnarizsfehérje, ezt szoktam rizstejjel keverni.

Enyhén édeskés, rizs íze van.

nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell ilyenekre pénzt pazarolni. Találkozz normálisan, legyen meg a jó hús minden nap, és lesz bőven elég fehérje. BiotechUSA. Neve is hazugság, akkor majd a tartalma az lesz a "fehérjének" ami rá van írva? Jó vicc. Kérdezd meg az endokrinológusodat, hogy milyen a mája azoknak akik kemény kondisok, és ezeket isszák szedik, és már 30 éves korukra rendszeresen járnak kezelésre, mert tönkrement/ olyan rosszak az értékek ezek miatt a szemetek miatt.
nov. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös, gyanítom vegán így a hús kizárt :D


Persze vegán életmóddal is belehet vinni a szükséges fehérjét csak sokkal nehezebben (próbáltam), így jó megoldás lehet kiegészítésnek a fehérje por, amit ha az ember nem visz túlzásba, semmi negatív hatása nincsen.

nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Hatos, szerintem te ezt vagy nem nekem szántad, vagy nem tudsz olvasni. Bár igaz, hogy a második mondatban a táplálkozz szót az autocorrect átjavította találkozzra, de szerintem ígyis érthető volt amit írtam. De inkább ezt a részt leírom újra, lehet nehéz lesz megtalálnia a második mondatot a funkcionális analfabétáknak.


"Táplálkozz normálisan, minden nap legyen meg a jó hús, és lesz bőven elég fehérje."

nov. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. Vegán vagyok, nem tudok húst zabálni hússal… de kössz a tippet…


6. Köszi szépen ;) !

nov. 30. 00:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többieknek a lényeges hozzászólást! Kedvesek vagytok! :)
nov. 30. 00:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, hatos így már értem, hogy mit írtál, én olvastam/értelmeztem félre, hogy mire gondolsz! Ötös és hetes voltam, úgy tűnik a funkcionális analfabéta én vagyok :)
nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!