Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Utaznátok ennyit egy edzés miatt?

Utaznátok ennyit egy edzés miatt?

Figyelt kérdés

Vonattal, oda vissza majdnem 100km.

44 perc oda, 44 perc vissza + 15-20 perc séta az edzőteremig (vissza is ennyi értelemszerűen)


Egy ideig csináltam, de kiégtem belőle. Arra gondoltam, hogy 2 nap edzés 2 nap szünet lenne, így pedig kicsit kényelmesebb, mert csak 2x kell utaznom. Az edzéssel nincs baj, imádok edzeni, csak ez az utazás készít ki.


Lenne közelebb is edzőterem, de ott közel sem annyira élvezetes az edzés. Gépek, közeg stb, teljesen más.



dec. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos nem utaznék ennyit, akkor már keresnék egyet ami helyben van és jó vagy pedig otthoni edzés. nem azért mert nem tudnám csinálni, de munka után még elmenni majd egyszer hazaesni masnap munka stb, belátni hogy ez hülyeség.
dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Keress közelebb vagy edz otthon
dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ez alsóhangon 2 óra utazás összesen oda-vissza. Biztos hogy nem utaznék ennyit. Volt egy terem még régebben, ami 20-25 percre volt tőlem robogóval. Nekem már az sok volt. A jelenlegi terem, ahova járok 6-7 percre van tőlem gyalog, na ez tökéletes.
dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 percre van tőlem kocsival de néha az is nehéz. Oda vissza utazás már 20 perc, 1 óra az edzés, 10 perc öltözködés. Ez alsó hangon 1,5 óra. Heti 3x munka után még sok is.
dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én biztos nem. Anno jártam 1,5 órás bikram jógára. Az út kb volt vagy fél óra oda, plusz 1,5 óra jóga, de előbb kellett odaérni, mert sorbanállás volt mindig, utána meg ugye zuhanyzás, stb.. ezért is hagytam abba, mert nekem nagyon sok időt kivett így sajnos.
dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Oké, nagyobb városokban meg Pösten' még reális ez, hogy keress egy termet ami 5 perc sétára van, de falun nem nagyon tudsz mit csinálni, ha nincs terem.


Max tényleg csak az istállóban tudsz edzeni, hogy jó trinyód legyen, ennyi.

dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, falun lakom.

A közelben lévő teremmel sincs semmi baj, összesen kb 20 perc utazás oda vissza. A legközelebbi nagyobb város ahol van konditerem az pedig oda vissza majdnem 100km, azonban sokkal élvezetesebbek ott az edzések. Csak attól félek, hogy kiégés lesz belőle és az utazás miatti "stressz" inkább csak hátrány lesz, mint előny..


Azonban elég érdekes a szituáció, mert pályakezdő vagyok, és csak ebben a városban tudnék munkát találni, szóval januártól remélhetőleg minden nap ennyit kell majd utaznom munka miatt, az edzést pedig nem szeretném elhanyagolni.. Még elég sok a kérdés ilyen téren jelenleg..

dec. 26. 07:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze.. aki igazán elszánt, az az el caminoval melegít a napi gyúrásra
dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!