Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lányok (miért) félnek...

A lányok (miért) félnek tömegelni?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem, a csajoknál a testépítés kalóriadeficitet, testzsírszázalék-csökkentést, formásítást, szálkásítást takar. A vége egy habár esztétikus, tónusos, vékony forma, csak közben izom így is alig ragad rájuk, a mellük eltűnik stb. A nők magasabb testzsírszázalékkal is egész jól tudnak kinézni, ha meg izom is van rajtuk, akkor főleg.

dec. 27. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Akiket én ismerek, ők azért félnek ettől, mert attól tartanak, hogy "túl izmosak" lesznek, és így már nem fognak tetszeni a férfiaknak.

Holott a formásan "izmos" nők az egyik legkelendőbbek a "piacon".


Ez egy tévhit, hogy "túl izmosak" lesznek. Meg lusták is igazából, nemcsak edzeni, de utánanézni dolgoknak is.

dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Mert az általános szépségideál európában ez:

[link]


nem pedig ez:

[link]

dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

A 2-est lepontozták, pedig rohadtul igaz. Nekem kifejezetten tetszik az első képen látható nő. A második azért...NEM.


Akik lepontozták, azok feltételezem, hogy inkább a kövérebb kategóriába esnek, és ezért nem tetszik nekik, ahelyett, hogy ők is sportolni járnának.

dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ilyet már én is hallottam nem egy nőtől, hogy "túl izmos leszek." De nem értik ám meg, hogy szivem, amennyit, és amiket te eszel, és ahogyan edzel, ennek tutibiztos hogy nem áll fenn a veszélye, hogy te túl izmos leszel.
dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mert a nők többsége azért kezd el bármit is sportolni, mert fogyni akar.

A mell pedig a tömegelésnél tűnik csak el igazán. Csak meg kell nézni a különböző fitnesz és testépítő kategóriák versenyzőit, vagy nincs egyáltalán, vagy szilikon.

Szóval nem félnek, mert nincs is mitől félni, iszonyat nehéz tömegelni, főleg, ha nem ez a munkád. Egyszerűen csak teljesen más a cél.

dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 a második kepen lévő nő tényleg nem esztétikus, de én most nem a versenyszerűen sportoló kokszosokra gondolok, hanem az átlag natural hobbikondisra.


Egy nő is tud úgy tömegelni, hogy közben nem csökkenti a testzsírszázalékát, és akkor +10-15 kilóval is esztétikus marad emberi, sportos, nőies külsővel. Ne a 15% tzs alatti versenyzőkre gondoljuk.


"Mert a nők többsége azért kezd el bármit is sportolni, mert fogyni akar." Ebben van valami, ez lehet az igazság.

dec. 27. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én kcal deficit mellett csinalok progressziv sulyzos edzest es szwpen fejlodok mikozben nemhogy nem zsirosodok de szalkasodok is.

A celom mint szerintem sok nonek minel vekonyabbnak es formasabbnak lenni egyszerre. Es ezt igy lehet elerni

25n

dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
A 2.nak igazat adok. Az atlagnal tobb izomtol vagy eres/inas/szalkasak vagy ferfias, vallas, nagy kezuek lesznek. Szebbek a hobbi fitnessz cicababak.
dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!