Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 4 hónap alatt mennyit tudok...

4 hónap alatt mennyit tudok fejlődni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kiindulási pont sajnos szörnyű nagyon lapos fenekem van erre irányulna a kérdésem hogy júniusig 4 hónap alatt mennyit tudnék fejlődni? 180cm magas 65kg vagyok, napi 130g fehérjét vinnék be kreatint is szednék heti 2 fenék edzés. Az edzés így nézne ki: hiptrust, bulgarian split squats, step ups, glute medius kickback nyílván előtte bemelegítés utánna nyújtás. Szerintetek ezeket ha betartom mennyit fejlődök? Ha javasoltok bármit hogy mit hogy csináljak vagy bármi akkor kérlek írjátok meg. 18/L Köszönöm!🤗

febr. 8. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy mennyit? Mi a mértékegység? Hogy lehet egy ilyen kérdésre válaszolni? Pontosan "annyit" fogsz fejlődni. Egyébként a lényeg, hogy étkezés terén figyelj a kalóriára és a fehérjére, edzés terén pedig a progresszióra. Ha ezekre figyelsz, akkor lesz fejlődés. 4 hónap alatt már van látszata a munkának, ha jól csinálod a dolgokat, de ebben a sportágban években érdemes gondolkodni, nem hónapokban.

És eddz felsőtestre is, különben problémáid lesznek.

febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh igen igazad van kg-ra irányult a kérdés legközelebb jobban figyelek a kérdés kiírására! Felső testre is edzeni fogok csak most nem arra irányult a kérdés. Edzettem fél évig de akkor anorexiából gyógyultam akkor csak pár kilót híztam a 6 hónap alatt szinte semmi nem látszott most hogy egy egészséges szintre visszahíztam elszeretném kezdeni újból csak most normálisan nem úgy mint 2 évvel ezelőtt.
febr. 8. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hány kiló jöhet fel 4 hónap alatt, az a kalóriabeviteledtől függ, de ne kilóban határozz meg célokat, hanem esztétikumban.
febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!