Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tartjátok folyamatosan a jó...

Tartjátok folyamatosan a jó kajálást?Mennyire fér bele? Izomépítés a cél,szoktam enni olyanokat is amiket nem kellene. Pl.:csokoládé

Figyelt kérdés
ápr. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beleférhet, attól függ, milyen gyakran eszel ilyeneket. Ha sokat eszel, úgy is látni fogod magadon és a mérlegen. Szerencsére nálam nem olyan kísértés a csoki csipsz és társai. Inkább a gyorskaják, pizza, hamburger... de ezek legalább jó fehérjedúsak, de azért még nem kell példát venni rólam.
ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Néha nyugodtan lehet csokoládét enni. Ne a csokoládéra alapozd a mindennapi étrended, és akkor semmi gond nem lesz. Mértékkel bármit lehet enni. Ha egy versenyző vagy a színpadra állás előtti hetekben, akkor ne egyél csokoládét, de ha egy random hobbigyúrós, akkor néha nyugodtan.

Én egyébként 70%-ban tartom a sporttáplálkozást, de a születésnapokon én is eszek tortát, meg karácsonykor én is eszek bejglit, meg nyaraláson én is eszek lángost. Ettől még ugyanúgy erősödök és izmosodok. Nem az számít, hogy egyszer-egyszer mit/mennyit eszel, hanem hogy hosszútávon és rendszeresen mit/mennyit eszel.

ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem eszek sokat belőlük,néha egy kicsit és eddig nem híztam.

Csipsz nekem se,gyorskaják se,eszem amit kell,de csoki amit nehezen állok meg.Lány vagyok.

ápr. 21. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

"Nem eszek sokat belőlük,néha egy kicsit és eddig nem híztam"

Akkor min aggódsz? Néha bármi belefér, pláne kezdő hobbista szinten. Hízni pedig nyilván azért nem hízol, mert nem vagy tartós kalóriatöbbletben. Ugye tisztában vagy a kalóriaszámolás fogalmával?

ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még versenyszinten is jó kiindulópont az, hogy van X kalóriád és legyen meg a 2g/testsúlykg fehérje..
ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!