Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy izmos legyek?

Mit csináljak, hogy izmos legyek?

Figyelt kérdés
kipróbáltam már mindent kondizni jártam, úsztam sokat, de nagyon gyengén, és lassan "nő" az izmom.. és alig látszik mit csináljak?

2012. ápr. 24. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
megfelelő étrend szükséges a fejlődéshez, ami napi 2g fehérje /testsúlykilogramm és 5g szénhiddrát/tskg
2012. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell hozzá csinálni, én is itthon ülök egész nap és szotyizok. 1 hónap alatt híztam 2 kg-ot(izomban)!
2012. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy pedig van a másik meg oldás az ÉLESZTŐ

megyeszel 1 zacskóval , és bele dagad az izmokba és sokkal nagyobb lesz, edzeni sem

kell rá

2012. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok spenotot kell enni
2012. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kondizáshoz kell egy jó tömegnövelő étrend, és egy betartott, jó edzésterv, ami minden izmot megdolgoztat, és megfelelő mennyiségű pihenés is kell. Ha ezek nincsenek meg, túl nagy eredményt sajnos ne várj a dologtól.
2012. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hús+rizs! + súlyzós edzés! = izom... Rettentően röviden és tömören..
2012. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TomMunk válasza:
Szerintem 1. Igyál naponta egy energiaitalt. Akármilyet, csak magas koffein/matein, taurin (bár ez hanyagolható, de a szívet óvja), és mindenek előtt magas bvitamin tartalmú legyen! Ez egy kicsit felfokozza az "ütemed", és ez jó kezdet lesz. 2. Naponta egy kicsit feszíts a tempón! Lépkedj gyorsabban, fuss, vagy parkourozz, deszkázz, cangázz, vagy akármi. Mivel az emberi test alkalmazkodik. Ha növeled az életedhez szükséges izmok elvárásait, akkor erősebbek lesznek.
2012. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok spenótot! mint Popey :D
2013. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!