Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » általában elég keményed edzek...

általában elég keményed edzek sulyzóval ill más géppel karra addig, hogy a végén már elfogy az erő a karomból és nembirom már MÁSNAP viszont szinte semmi izomlázam nincs. Mit csinálok szarul?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 19:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja amúgy kezdő vagyok 9. alkalommal vagyok lent...

Első alkalom után volt,hogy a kezem megvastagodott és fájt az egész... aztán visszament normálisba és azóta semmi...://

2012. ápr. 28. 19:07
 2/5 anonim ***** válasza:
izomláz nem kell. az izomláz hiánya az nem jelenti azt h nem fejlődik az izom
2012. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi, csak megilyedtem mert itt ott olvasom FBon mikor irja ki valaki ,hogy "uhh ilyet edzettem meg olyat és olyan izomlázam van ,hogy pff...blabla"

És csodálkoztam,hogy most akkor mivan csak nekem nincs izomlázam (ill. nagyon csekély) edzés után.

És mennyi idő alatt válik láthatóvá az eredménye pl. vicces h első alkalom után nagyobbá dagadt 2 napig mint amekkora most 3 hét után:D

2012. ápr. 28. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nagyobb edzés után egy ideig, mert az izom némileg összehúzott állapotban marad. Ekkor az egyszerű gyúrógyerek azt hiszi, hogy máris nőtt az izma. Inkább ki kellene nyújtani az izmokat edzés után.
2012. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem először volt ,h nagyobb lett de nem edzés után hanem másnap este illet edzést követő 2.napon
2012. ápr. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!