Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők milyen emberek...

A testépítők milyen emberek jó fejek vagy bunkók? Vagy beképzeltek?

Figyelt kérdés
Aki ismer testépítőt vagy testépítőket az írhatna róluk milyen tapasztalatai vannak velük. A testépítők is írhatnak magukról, és arról milyennek látják a világot és persze miket gondolnak legtöbbször róluk az emberek, és ez igaz-e vagy sem.

2012. júl. 14. 00:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"A koxosokról eléggé gyanítható,hogy alapban nem egészségesek pszichésen."


Ezt miből gondolod?

2012. júl. 15. 10:55
 12/17 A kérdező kommentje:

amúgy olvasgattam egy két ilyen testépítős kérdést már csak kíváncsiságból is... szerintem tök jó fejek meg türelmesek normálisan és diplomatikusan válaszolnak a hülye kérdésekre is :D nem vettem a válaszaikban észre h lenéznének bárkit is....


ha sportot kéne mondanom ahol lenézik az embert nem csak az átlagot hanem még azt is aki azt a sportot űzi nos akkor a lovaglást mondanám de a lovagláson belül is kifejezetten a díjlovasok és a díjugratók ők úgy fennhordják az orrukat olyan beképzeltek, hogy azt leírni nem lehet tulajdonképpen egy átlag embert nem is tartanak embernek akinek pedig nincs szerelés vagy lova ami akár több milliós is lehet az le van fikázva ez a díjlovas/díjugrató kategória csak azért írtam le, hogy vannak azért a testépítőknél sokkal súlyosabb emberek

2012. júl. 15. 11:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt abszolút jól látod - a lovasoknál is van üdítő kivétel, de nagyon ritka. Azok a normálisabbak, ahol már generációk óta megy a sport és versenyzés. A sznobok pedig (akik az alapján ítélnek, hogy ott virít-e minden cuccodon az Eskadron felirat ), akiknek a s.gge alá tolta apuci/anyuci a millás versenylovat oszt' mennyé'.


(megjegyzem, vitorlás berkekben is sok hasonló van)

2012. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


"A koxosokról eléggé gyanítható,hogy alapban nem egészségesek pszichésen."


Ezt miből gondolod?"


Kisebbségi komplexus."Nem tudom elfogadni magam,muszáj az átlag fölé emelkedni,minél nagyobbnak lenni" szisztéma.

2012. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Nem tudom elfogadni magam,muszáj az átlag fölé emelkedni,minél nagyobbnak lenni"


Szerintem ezzel nincs semmi gond, hisz ha jobban érzi tőle magát, megnövekszik az önbizalma, megszűnik mittom én a szorongása, vagy elmúlik a depresszió tőle akkor szerintem ez pozitív dolog vagy nem? Akkor meg miért baj ha pozitív gyógyítóhatást gyakorolt az emberre? Valaki máshová megy sportolni, hogy legyőzze a félelmeit, valaki testet épít szerintem ugyan ugyan az cél, csak valakihez ez valakihez meg az illik...

2012. júl. 15. 12:09
 16/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem ezzel nincs semmi gond, hisz ha jobban érzi tőle magát, megnövekszik az önbizalma, megszűnik mittom én a szorongása, vagy elmúlik a depresszió tőle akkor szerintem ez pozitív dolog vagy nem? Akkor meg miért baj ha pozitív gyógyítóhatást gyakorolt az emberre? Valaki máshová megy sportolni, hogy legyőzze a félelmeit, valaki testet épít szerintem ugyan ugyan az cél, csak valakihez ez valakihez meg az illik..."


Nem hiszem,hogy a koxra kéne alapozni az önbizalmat....Hiába a nagy izmok,törékeny dolog ez;egyrészt megfigyelhető a "soha nem elég" jelenség náluk,másrészt könnyen tökreteheti a szervezetét(na akkor aztán mekkora önbizalma lehet majd,amikor cukorbeteg lesz,vagy károsodik mája,veséje,hormonproblémái lesznek)

És ha elfogy a kox,szépen lemegy róla a víz,és lehet megint nyomatni valamit,mert über király f.sza gyereknek kell lenni,különben alulértékeli magát.semmi értelme az egésznek.És nem fogja orvosolni a lelki bajait,mert az fejben dől el.Aki koxra alapozza az önbizalmát,annak soha nem lesz valódi önbizalma.

2012. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ennek lehet valóságalapja amit leírtatok... nálam is megfigyelhető egy enyhe kisebbségi komplexus, kívülről nagyon magabiztosnak tűnök, viszont belül ez nem mindig van így. nem tudom mit akarok ezzel kompenzálni, mert nem vagyok szegény, és a farkam se kicsi, szal érdekes...talán ez valami megfelelési kényszer bennem, hogy felnézzenek rám.


a másik: én soha senki izmait nem fogdosom, és a langyiság max annyiban merül ki,hogy testépítők képeit nézegetem neten, vagy ha egy feltűnően izmos embert látok, akkor szemügyre veszem a testét, megnézem az arányokat, és ilyenek.


18/f testépítő

2012. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!