Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testépítő por hízlal?

Milyen testépítő por hízlal?

Figyelt kérdés
hízni szeretnék, legalább egy 10-est fel akarok szedni. 165cm és 44 kg vagyok (lány). napi hastzor eszem, edzeni is eljárok majd, de szeretnék valami oylan szert/port, akármit, ami rásegít a hízókúrámra. Mit kéne ahhoz szednem és miylen mennyiségben, hogy az hízlaljon és ne legyen káros a szervezetemre? Gondolk itt ilyenekre, hogy fehérjepor, szénhidrát por, ilyesmik. Elsősorban zsírt akarok magamon látni, utána jöhetnek az izmok.

2013. jan. 23. 22:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hagyományos kínai orvoslás, emésztést segítő ételek, has masszázs.. Ezekben többet nem tudok segíteni mint hogy leírom, illetve Budapesten tudom hol foglalkoznak komoly szinten gyógyítással.


Amit én tudok, az az hogy egyél zsírt.. zsírral és valamennyi hússal nagyon könnyű sok energiához és tápanyaghoz jutni.


Ha meg por: külön vegyél tojás vagy marha proteint (én a tejtermékeket nem pártolom, nem javaslom ámbár neked hízáshoz, ki tudja egy kis marhainzulin? döntsd el magad, végül is ha már lúd legyen kövér nemde?) szóval fehérje + a cukrot már te is hozzáadhatod, az olcsó cukrot "tömegnövelőben" arany áron fölösleges megvenni.


Veszel egy szimpatikus adag tejsavó vagy tojás fehérjét, összeteszed cukorral, víz, megiszod és a legjobban így jössz ki árban.

De még a testépítők is nagy zabálás mellett eszik a cukros fehérjét, önmagában ez sem old meg mindent. Jó gondolat hogy próbáld ki, aztán valami csak lesz :D

2013. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Na, végre, köszönöm szépen!!

Mi az a marhainzulin és hol tudom beszerezni? :D

2013. jan. 24. 13:59
 13/22 anonim ***** válasza:
Állj neki marihuanat szívni az majd meghozza az étvágyat.
2013. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Tej természetes összetevője.

Igazából nem teljesen tisztázott, hogy a tej az alacsony cukortartalma mellett miért okoz bennünk olyan nagy inzulinszint emelkedést, hízást.


Az inzulin tartalmára, vagy egyéb növekedési faktorra gyanakodnak. Összes tejtermékben benne van (érlelt sajtokban esetleg kevésbé) szénhidrátokkal együtt fogyasztva (cukor, liszt, gabonák, müzli) amennyire divatos diétás kaja, pont annyira hízásbomba.

2013. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
"legyen miből épitkezni" Ez tévhit zsírszövetből nem lesz izom. Aki meg tömegnöveléssel foglalkozik annak mind tuszkolni kell a kaját 3 óránként. Ennek nincs köze az étvágyhoz. a többit meg már leírták.
2013. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

hát ha nem félsz hogy 20 év múlva lehet hogy cukorbeteg leszel akkor a römegnövelőket ihatod napközbe is.

De én inkább a zsíroskenyér zabálásra szavazok :D


Ha testépíteni akarsz akkor arra külön mennyiséget kell bevinni, számolni kell a macrotápanyagokat.

[link]

2013. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert a fehérkenyér zabálástól köztudottan nem lesz valaki cukorbeteg...
2013. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Dogmatix91 ***** válasza:
A marhaprotein az egyik legjobb protein, csak nem olcsó. Egyébként ha porból akarod bevinni a szükséges tápanyagmennyiség nagy részét, annak nem lesz jó vége. A kajálásod legalább 70%-nak szilárd kajából kéne állnia. Próbálj enni. Nem akkor kell enni amikor éhes az ember. Ahogy inni se akkor kell amikor szomjas vagy.
2013. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Soha nem vagyok éhes, nagyon ritkán csak. Ha eszem, akkor csak azért, mert eszembe jut, hogy hopp, már megint nem ettem 12 órája... Nekiállok, és a harmadik falat után már hányingerem van, lezár a garatom és alig bírom letuszkolni a falatot...

Nem csak porokat akarok vedelni, de tudom, hogy úgy nem fog menni a hízás, ha ,,csak" eszek, mivel nem bírok megenni még egy narancsot sem, csak küszködés árán...

Hát még ha egy egész szendvicsről van szó, nemhogy egy rendes ebédről...

2013. jan. 25. 02:27
 20/22 Dogmatix91 ***** válasza:
állítsd be a telefonod/órád, hogy 3 óránként csipogjon. Olyankor mindig kell enned. Ha csak pár falatot, akkor csak pár falatot, de mindig egyél, lehetőleg csirkemellet valami zöldséggel, hogy az a kevés kaja amit megeszel legalább minőségi táplálék legyen. Az a baj, hogyha veszel valamilyen táplálék kiegészítőt (port), az is minimum 3-4 deci lesz amit egyszerre kell meginni. Ha nem tudsz 2 falatnál többet enni, akkor azt sem fogod tudni egyszerre lelökni.
2013. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!