Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek nekem is 3g/testsú...

Szerintetek nekem is 3g/testsúlyy kilogramm fehérje kell?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy diétakor 3g/testsúly kilogramm fehérje kell. Ez a zsírmentes testtömegre vonatkozik, mert ez nekem szerintem sok. 25-30%-os a testzsírom, nincs rajtam annyi izom, meg edzeni sem fogom az összes izmot 1 héten, hanem 2 hetes ciklusokban gondolkozom: 1. 2 hét kedd: hát, bicepsz csütörtök: váll, has szombat felhúzás, a következő héten ismétlés aztán következő 2 hét, 1. hét kedd: has, bicepsz csütörtök: hát szombat: fekvenyomás. Utolsó 2 hetes ciklus 1.hét: kedd: bicepsz, has csütörtök: hát szombat: guggolás. És ez az egész kezdődik elölről. Ahogy látjátok minden héten nincs minden izom megedzve meg nem is használok annyi gyakorlatot,és csak pár hónapig kell, hogy egy pár kilót leadjak, 3 hónap alatt körülbelül 10-12-őt, úgyhogy szerintem kevesebb is elég lenne, remélem válaszoltok, köszi.

2013. ápr. 14. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg 2-2,5g xttkg közötti fehérjével, de kellene aerob edzés is.
2013. ápr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, feltétlen. Azt tervezem, hogy azokon a napokon, amikor nincs súlyzós edzés egy olyan 40-60 perces aerob edzést tartok.
2013. ápr. 14. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!