Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeptemberben voltam 67 kg,...

Szeptemberben voltam 67 kg, kb 4 hónapja (súlyzózok, fekvőtámaszozok, hasra edzek) 2 naponta szerintetek lehetséges, hogy most is kb 67 kg legyen a súlyom?

Figyelt kérdés

Átlagosan eszek és mielőtt mondaná valaki nincs mérleg itthon :D tudom hülye kérdés csak unatkozok kicsit :)

Ja és 192 cm vagyok 18F


2013. júl. 6. 19:10
 1/10 dirtboy ***** válasza:
lehetséges
2013. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:(
2013. júl. 6. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen OFF: Ne haragudj Dirtboy, tudom, hogy semmi közöm hozzá, Te használtál valaha szteroidokat?
2013. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Osynho ***** válasza:
100%
mit jelent, hogy atlagosan eszel? ha nincs eleg tapanyag az izmoknak, mit gondolsz mitol fognak noni? a levegotol? :D
2013. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a házi kosztot, napi 4-5 étkezést értettem átlagosan :D azt eszek amit főz anyum :D
2013. júl. 6. 19:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha abban elég fehérje van és elég kaloriát fogyasztasz belőle akkor lehet nőni. De mivel nem eszel eleget így nem. Amit csinálhatsz veszel jo sok fehérjet, megiszol napi 3 adagot, ezzel nagyobb lesz a fehérjebeviteled és ha kb ugyanannyit Eszel mint most akkor havonta átlagosan 1 kg-ot fogsz nőni. Persze még hobb lenne ha beálltott étrended lenne.
2013. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemsoká megyek olyan helyre ahol meg tudom mérni magam. Hát remélem 70+ leszek :s vagy semmit se ért amit eddig csináltam
2013. júl. 6. 21:20
 8/10 dirtboy ***** válasza:

Vegitaéssongoku

nem,és még csak elméletileg sem tudom mit hogy kell adagolni mert annyira nem érdekeltek soha a koxok.

2013. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne dőlj be ennek a fehérjés ökörségnek! Egy nagy lufi leszel, aztán két hét kihagyás után leeresztesz a francba. A rendes házi koszt sokkal többet ér! Egyél rengeteg tojást, zsíros kajákat, szalonnát, kolbászt, húst hússal. Most minden kondihuszár vitatkozni fog velem, de az igazi izom nem ilyen kivont mindenféle vegyszerrel kevert fehérjékből van. Ha az vagy amit megeszel, azoktól műanyag leszel. Ha tartós eredményt akarsz, nem csak látszatot, csináld amit eddig, folyamatosan keményíts rajta ahogy bírod és (bocsánat a kifejezésért) zabálj mint egy disznó. És attól, hogy esetleg még nincs eredmény, ne csüggedj, előbb utóbb sikerülni fog :) (én 63-ról mentem fel fél év alatt hetvenre, és 170 cm vagyok)
2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:
Ez jó vicc volt, de vigyázni kell, mert a kérdező lehet, hogy komolyan veszi. Szóval adjunk neki rendes tanácsokat, ne csak a hülyéskedés menjen. :)
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!