Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves vagyok és eléggé...

Toncsi0918 kérdése:

18 éves vagyok és eléggé vékony 175 cm és csak 62kg. Szeretnék izmot építeni magamra, formázni a testem de semmi olyan fölösleg nincs rajtam mert focizok és hízni sem tudok :/ Tömegnövelők nélkül meg ilyen porok nélkül hogy tudok építeni magamra?

Figyelt kérdés

2013. júl. 7. 12:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az ételfogyasztás meg van meg eszek rendesen..Sőt még többet a kelleténél :D Egyszerűen nem tudok hízni :/ Már próbáltam mindent. Voltam orvosnál kiírt étvágygerjesztőt de mondtam neki enni tudok.. Szedtem azt is éhesebb lettem tőle az biztos többet is ettem de akk sem híztam :/
2013. júl. 7. 13:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Pedig olyan nincs, hogy nem tudsz hízni !

Mivel ha kalória pluszban vagy, akkor más választás nincs !

2013. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezt halálosan komolyan mondom... :/ Vagy gyors az anyagcserém vagy nem tudom :/
2013. júl. 7. 13:42
 14/18 anonim ***** válasza:
MONDOM!! Nem hízol? Keveset eszel.
2013. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos lenne a hízás/izom építés, akkor hagyj abba minden tevékenységet, üljél otthon és zabálj, ja és pluszba végezz súlyzós edzést.
2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha még mindig nem hízol, akkor még mindig keveset eszel! Tudom, mert fél éve én is így voltam, aztán azóta hízok is rendesen
2013. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát volt hogy 1 évig abbahagytam a focit nem végeztem semmi sportot csak ültem a gép előtt vagy tévéztem és csak zabáltam szó szerint.. És akkor jött rám 1,5kg 1 év alatt az semmi szerintem.. :/ Higgyétek el sokat eszek :D
2013. júl. 7. 20:18
 18/18 A kérdező kommentje:
De köszönöm a tanácsokat :D
2013. júl. 7. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!