Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Jumbo vagy Jumbo prof?...

Scitec Jumbo vagy Jumbo prof? Kösz előre is.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az lenne a kérdésem, hogy melyik tömegnövelö jobb a kettő közül: Scitec Jumbo (zöld) vagy a prof.? Nagyon nehezen hízó típus vagyok, a kajám 80-90%-ba rendben van ( reggeli zapbehely,majd rizs+ csirkemell,túró...). 172cm/55 kg ( tudom kevés...) és azt seretném még megkérdezni, hogy hogy adagoljam majd? Edzés után csak,vagy még reggel is 1kanállal? És mennyire higítsam? Azt írja a zöld Jumbohoz, hogy 100ml/ adagoló kanál, ez nem kevés?

Bocsi,hogy ennyi kérdéssel bombázlak titeket :)

Köszi :)

15/F



2013. okt. 30. 22:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 tap bela ***** válasza:

Szénhidrát esetében glucofast-ot. Árban elviselhető, és ha lehet egy szénhidrátra mondani akkor minőségi.

GI-e 155 és alacsony ozmolaritása 100 mOsm/kg. Tehát eleve jobb megoldás a dextróz, és fruktóznál.

5.190Ft/3500g

2013. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam:

edzésnapokon: reggel Mega Dialy One Plus. Edzés után 50gr Scitec N. 100% Whey Protein ( vagy a prof. )+30/50 gr Carb-F.

Pihinapokon pedig reggeli zabpehelybe fehérjét és Carb-F-et pedig hagynám. Ja és még a vitamin persze.

Vélemény?

Vagy jobbnak látjátok azt amit az utolsó 2 válaszoló írt?

Köszi mégegyszer :)

2013. nov. 4. 21:24
 14/21 tap bela ***** válasza:
Alapból csak a scitec-et tudod elképzelni. Tehát értelem nincs a kérdésnek, meg a további válaszoknak sme.
2013. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Clan ***** válasza:
Szia! Látom vagytok gondba a választással,szerényke véleményem szerint,ha nehezen hízó vagy akkor nem a sárga jumbo kell,hanem a ZÖLD,nem tudom miért írja mindenki a Sárgát,az már akkor kell ha "haladó" vagy,a zöld neked tökéletes,mivel írtad is hogy nehezen hízó vagy,a profba több a fehérje,ez egyértelmű,de a zöldbe elegendő neked az 50g,főleg ezzel a testsúllyal!
2013. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Zöld Jumbo? Ha zsírosdni akar nyugodtan, kinek kell annyi ch egyszerre?
2013. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Clan ***** válasza:
Ha a kaját jól belövi,nem fog zsírosodni,maximum egy keveset,de az minden tömegelésnél jön,én is zöldet nyomom,mert olcsóbban tudtam venni egy 8,8-as zöldet,és jó étrenddel,nagyon szépen fejlődik,és nagyon minimális zsír jött fel,persze megy mellé Bcaa,glutamin,multi pro plus,és kemény edzés. Jah és heti 2x elmegy egy laza kardióra,mégjobb lenne:)
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 tap bela ***** válasza:
És hol vannak itt olyanok, akik a szilárd étkezést jól belövik?? A kérdések tömege olyan szinten tart, hogy abból még csak feltételezni sem lehet, hogy a szilárd étkezés megfelelő lenne?!?!
2013. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Clan ***** válasza:
Szia tap bela! Igen,teljes mértékben igazad van,volt is eszembe,hogy törlöm magam,mert itt agygeneráltak vannak,olyanokat kérdeznek,hogy szerintem azt sem tudják, hogy mit akarnak pontosan,csak annyit tudnak,hogy ezt szedem azt szedem,de a kaját leszarják,és azt gondolják ezek az emberek,hogy akkor fognak fejlődni,ha táp.kieget szednek,de a szilárd kaja a nullával egyezik meg. Felesleges időt áldozni az ilyen kérdezőkre,de 1000ből 1-nek hátha megjön az "esze"és utána olvas,hogy valójában hogy is működik ez a dolog! Pl.:ez esetben,miért ajánlják neki a Jumbo Proft,amikor eleve 55kg a srác,neki a Sima Zöld Jumbo kellene,mert sok Ch van benne,és a fehérje is elég 50g ilyen testsúlynak,még szilárd kajával bever 60g-ot és meg is van a napi fehérjeszüksége. Illetve írják,hogy nem akar zsírosodni,ki az az agykombájn aki azt hiszi, hogyha tömegel,akkor csak IZOMBA jön?!?!
2013. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Zöld jumbot már el is felejtettem. Holnap megyek venni, az ongoldkoztam hogy most melyiket vegyem: 100% WPP + Mega Dialy One Plus + Carb-F VAGY csak simán a jumbo prof + a vitamin.

Szerintem wpp+gyors ch jobb lenne (igaz, nem vagyon profi ebben a témában még :) ).

Szerintetek?

Sokan ìrták hogy jó a zöld jumbo, csak tele van nyomva cukorral... és kevés benne a fehérje.

2013. nov. 7. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!