Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec Jumbo vagy Jumbo prof?...

Scitec Jumbo vagy Jumbo prof? Kösz előre is.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az lenne a kérdésem, hogy melyik tömegnövelö jobb a kettő közül: Scitec Jumbo (zöld) vagy a prof.? Nagyon nehezen hízó típus vagyok, a kajám 80-90%-ba rendben van ( reggeli zapbehely,majd rizs+ csirkemell,túró...). 172cm/55 kg ( tudom kevés...) és azt seretném még megkérdezni, hogy hogy adagoljam majd? Edzés után csak,vagy még reggel is 1kanállal? És mennyire higítsam? Azt írja a zöld Jumbohoz, hogy 100ml/ adagoló kanál, ez nem kevés?

Bocsi,hogy ennyi kérdéssel bombázlak titeket :)

Köszi :)

15/F



2013. okt. 30. 22:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ja és utána néztem a dolgoknak, és tudom nem attól fogok fejlődni, hogy iszom a fehérjét vagy bármi táp.kieg.-et. Tudom a táplálkozás ugyan olyan fontos mint az edzés. Én csak azt szeretném tudni ( első kérdésemtől picit eltérően), hogy melyik lenne szerintetek a jobb? Előző válaszomban lévők közül.

Köszi mindegyikőtöknek.

2013. nov. 7. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!