Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanács kéne táplálkozással,...

Tanács kéne táplálkozással, kondival kapcsolatban, van aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Aki esetleg régóta edz,vagy esetleg fennvan és testépítő az írna nekem egy privátot? Tanács kéne. Fontos köszönöm ! :)

2013. nov. 3. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem írod ki ide kérdésben? erre való az oldal
2013. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sosem volt normális étrendem !!

Mégis fejlődtem ugye eleinte de elkezdtem szedni kreatint és hiztam 3 hét alatt olyan 1,5 kgt. Olyan testet szeretnék mint Ryan goslingnak van. [link]


És kaptam egy étrendet. Tényleg számít ha sok hust,fehérjét,és szénhidrátot eszek valamint a fehérje por? Étrend:

1: 100 gramm zabpeely + 30 g fehérje turmix

2: 80 g csirkemell - zöldség - 100 g kenyér

3: 80 g rizs.80g csirke - zöldség - fehérje turmix

4: 100 gramm szardinia + rizs + 100 g kenyér - fehérje turmix

5: Durmumtészta + zsirzsegény turo - fehérje turmix

vélemény? Tényleg jobban fejlődnék és formásabb lennék?

2013. nov. 3. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Fejlődni fejlődnél, ha megvan a testsúlykg-onként a kb 2 gramm fehérje és 3-6 gramm szénhidrát. Ezt számold ki, hogy megvan-e. Minél több és gyakoribb étkezés előnyös. Ugyanis nem tudom mennyire nyilvánvaló, de az izmok nem a beszívott levegőből és nem is a semmiből épülnek fel, hanem nyilván a bevitt kajából. Ezért kell megfelelő minőségűnek lennie. Az izomzatod molekuláris szinten fehérjékből épül fel, ezért kell magas fehérjetartalmú étrend.

Az, hogy olyan tested lesz-e, mint Ryan goslingnak nem valószínű, mivel nem vagytok ikertestvérek és nem is vagy a klónja. Ezt genetikai és csontozatbeli, izomtapadásbeli dolgok jobban befolyásolják.

2013. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tényleg ennyit számít fejlődés szempontjábol a fehérje?
2013. nov. 3. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel maga az izom a vizen és glikogénen kívül ebből áll, ez adja a vázá, igen, elég fontos...
2013. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó irnál nekem privátot vagy irhatok?
2013. nov. 3. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
írj
2013. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ember!!


Először is: azt elfelejtetted említeni, hogy meginnál napi 4 turmixot.

Napi 1 turmix(az edzés utánin kívül) bőven elég. Nap közben sokkal jobb a hús, mint a fehérje.


Másrészt pedig rohadt nagy bunkóság megkérni a segítségem, leírok egy étrendet, és válaszolok a kérdéseimre, te meg itt leellenőrizgetsz..

2013. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!