Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miket egyek, ha szálkásítás a...

Miket egyek, ha szálkásítás a cél?

Figyelt kérdés

173 cm, 71-2 kg-os férfi vagyok.

Van valamennyi hájam, és az alakommal sem vagyok elégedett, milyen ételeket ajánlotok sok futás és erős kardio edzések mellé? (elsősorban reggeli és ebéd érdekel). Konkrét ételek érdekelnének, nem alapanyagok.



2014. jan. 22. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csire+rizs+zöldség.
2014. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

na jó de ez nem mond túl sok új információt. A lényeg azon van, hogy valami változatosságot fenntartani, ami ad erőt is, mert hát ettől az edzéstől eléggé lemegy a vércukorszintem, valamivel pótolni kell az energiát.

Szóval a legjobb gyümölcsök és zöldségek érdekelnének, miből mennyit, mikor. Edzés előtt mennyivel, edzés után mennyivel stb. Nem lehet csirkét sem enni minden nap rizzsel

2014. jan. 22. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Én kb 6 hete csak ezt eszem, plusz zöldség.

Mennyiségeket senki nem fog írni, mert egyénenként változik.

Azt javaslom olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet (netről ingyen tölthető).

2014. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csirke rizs zöldség ha csak ezt a három alapanyagot fogom és mellé némi fűszert, rengeteg féle képen el tudnám készíteni...

de ehetsz akármilyen sovány húst, pulyka, csirke, hal, marha, nyúl, tengerimalac...

csak zöldségből is találsz neten millió receptet.

a rizst én mellőzném illetve hát mellőzöm is, reggel megy 50g zab azon kívül cht nem nagyon eszem, nem is kell ha megvan a megfelelő fehérje, megfelelő zsírral...

2014. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szálkásítás a cél akkor a tészta és kenyérféléket nagyon messzeről kerüld el. és igen, csirke+rizs+zöldség. rizs az egyik legjobb szénhidrátforrás és nem hízol tőle. gyümölcsöt meg mértékkel. túl sok bennük a cukor (gyümölcscukor), ink zöldség. edzések után meg egy jó kis rántotta natúran
2014. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Rizsnél barna rizs vagy jó a fehér is?
2014. jan. 22. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

inkább barna

de ezt is olvasd el mielőt nekiállsz tervezgetni:

[link]

2014. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!