Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó tömegnövelő edzésterv?

Flevi kérdése:

Ez jó tömegnövelő edzésterv?

Figyelt kérdés

Sajnos csak hetente kétszer tudok kondiba menni, ezért be kellet sűrítenem. Íme:

1. MELL-HÁT-VÁLL

-fekvenyomás 3x12

-tolódzkodás 3x10

-tárogatás 3x12

-húzódzkodás3x10

-mellhez húzás csigán szűken/szélesen 3x12 (mindegyikből)

-evezés egy kézzel 3x12

-evezés géppel 3x10

-hiperhajlítás 3x20

-előre emelés 3x12

-oldalemelés 3x12

-vállból nyomás 3x12

2. KAR-LÁB-HAS

-kalapács bicepsz 3x12

-bicepsz állva rúddal 3x12

-csigás felhúzás 3x12

-csigás letolás 3x12

-homlokra engedés 3x12

-feltámasztott lábbal tolódzkodás 3x20

-fordított fogással rudas bicepsz (alkarra) 3x12

-guggolás 3x15

-lábnyújtás 3x12

-lábhajlítás 3x12

-vádli állva 3x30

-vádli egy lábbal 3x20

-hasprés 3x25

-lábemelés 3x12

Ha hiba van benne, légyszi konkrétan írjátok le, hogy mi és hogyan kéne csinálnom!

Előre is köszi!


2014. febr. 4. 19:17
 1/4 anonim válasza:

Üdv. A testépítésben szerintem nagyon fontos ,hogy a lehető legkeményebben eddz, Van aki többet van aki kevesebbet bír,nem tudjuk ,hogy neked ez elég vagy nem. Heti kétszer elmenni elég lehet ha kidolgozod a beled. A hang ami benned azt mondja ,hogy nem bírod tovább hazudik!!!

Ha bedurransz a legtöbb alkalomkor akkor elég lesz. Már ha növekedést szeretnél. További szép estét!

2014. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen napokat lebírsz nyomni akkor nem edzhetsz valamit keményen.
2014. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok, ezt nem igazán fogod bírni, ha jól csinálod. Én azt javasolnám, hogy szorítkozz csak a nehéz alapgyakorlatokra, 3-4 sorozatban, izolációs gyakorlatokat hagyd el, és talán az alsótest-felsőtest változat lenne a legcélszerűbb.

Pl.:A:Húzodzkodás, evezés,Fekvenyomás egyenes padon, ferdepadon, tolódzkodás;B: guggolás,elölguggolás, merev lábas felhúzás, felhúzás, és esetleg vádli, bár nem hiszem, hogy marad rá erőd, és ahhoz mondjuk nem kell terem. Tömegelésnél sokan edzenek így, köztük gyakran én is.

2014. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy tömegnövelő edzés nem létezik, csak tömegnövelő étrend.
2014. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!