Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék olcsón hozzájutni...

Hol tudnék olcsón hozzájutni kétkezes súlyzóhoz? , és ez kb. milyen ár lenne?

Figyelt kérdés

Erőemelő akarok lenni, és ehhez szükségem lenne egy kétkezes rúdra és súlytárcsákra. Azt hiszem, hogy kezdésnek olyan 70-75 kg lenne, 160-180 cm rúd 10-15 kg, 2x20kg tárcsa, 2x10 kg tárcsa. Ez mennyibe jönne ki?

Tudtok olyan oldalt ahol olcsó?

A Starting Strenght edzésprogramot elkezdhetem hozzá?



2014. febr. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

erőemelő?

ez most a legújabb?:)

mi történt a crossfittes,fegyencedzős,testépítős,szkanderbajnokos,küzdősportos terveiddel?:))

elég gyorsan változnak ezek nálad.

2014. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap már box világbajnok lesz :D
2014. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, tesók xD Még nyomom a fegyencet is, azt hiszem az 5. hónapja. Nem hagyom abba ezeket. CrossFittes valszeg sose leszek. De azért súlyzókat vehetek, ugye? Van kettlebellem is, azzal is végzek gyakorlatokat. ha nem bánjátok. IKSZDÉ
2014. febr. 7. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Szkandert ugyanúgy nyomom, edzek rá rendesen, testépítő sosem akartam lenni, és nem is akarok ezután sem. xD
2014. febr. 7. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy állok most, hogy ülök xD.

Szóval:

H:fegyenc+kettlebell

Sz:Fegyenc+kettlebell

P:fegyenc+kettlebell

Hétvégén ált szaknderra edzek rendesen, gumiszalaggal, húzódzkodással, kézisúlyzó (bell) mint devon laratt, és gyakorlom a technikáját

Amúgy ha tudni akarjátok, még ugyanúgy edés-b.u.z.i vagyok.

Csak figyelmeztetlek, hogy a fegyencet, főleg szkandert, bellt sosem hagyom abba! :D

2014. febr. 7. 14:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már véglegesen eldöntöttem, hogy a szkandert választom fegyencedzéssel vegyítve. Pont.
2014. febr. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!