Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz hogy a kb 130as pulzussal...

Igaz hogy a kb 130as pulzussal történő egyenletes kb 1 órán át tartó mozgás (pl kocogás) teszi a tested a zsírégető üemmódba, úgy hogy közben az izmok nem károsulnak?

Figyelt kérdés
A sárga kapszulában olvastam hogy ezt a mozgást végezzük a súlyzós edzés mellett ha fogyni szeretnénk. Én nagyon nehezen fogyok, most először kipróbálom ezt. Eddig csináltam az 1 perc gyors séta 1 perc sprint váltogatást 20 percen át, az régebben hatott, mostanában nem. Valaki erre esküszik, a sárga kapszula szerint pedig ne nagyon kardiózzunk ha fogyni szeretnénk mert roncsolja az izmokat, hanem maradjuk anaerobba (lassú kocogás). A rövidebb ideig tartó kardió nem működött, a hosszú anaerobtól pedig nem érzem hogy megmozdultam volna egyáltalán. Persze attól még működhet, még nincs tapasztalatom. Mit gondoltok?

2014. febr. 7. 12:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
na ne hülyéskedj kedves hozzászóló,100as pulzussal edzeni az ,az jó ha mondjuk elhizott nyugdijas vagy ,akkor ott nem nagy erölködés van még jó hogy nem 100 alatt akarod tartan,mit sportolsz? sakozol?
2014. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!