Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnák fogyni? Van egy...

Hogy tudnák fogyni? Van egy kis hasam. Edzettem már régebben is, de befejeztem, kb 1 hónapja kezdtem ujra, egy héten 3-4 alkalommal edzem, és 100%-os fehérjét szedek.

Figyelt kérdés

De ha edzek akkor ennim is kellene vagy melyik étkzeésnél egyek kevesebbet. Hogy tudnám összehozni?

17/F



2014. febr. 18. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Az étrend sokkal többet számít-->keress rá a szálásító diétára. Mellesleg az, hogy edzel, nem mond semmit. Aerob edzés jó volna, ha fogyni akarsz, persze azért a súlyzós edzés sem kéne elhagyni.


A 100%-os fehérjét pedig feltételezem tudod mire "szeded", szálkásításnál épp jól jön, de csak hogy tisztázzuk: nem csodaszer, nem ettől fogsz fogyni, de még csak nem is egy zsírégetőtől.

2014. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem irni hogy kéziladázom,heti 4 edzés..

tudom hogy nem a fehérjétol fogok fogyni

2014. febr. 18. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogyni csak mozgással tudsz, enned pedig kell mert akkor nincs energiád. Úgy állítsd össze az étrendedet, hogy a bevitt kalóriát az edzések folyamán használd is fel, naponta 5-6 alkalommal egyél kicsiket, és mozogj. Én duci kisgyerek, aztán egyszer rávettem magam hogy sportolni kellene. Elkezdtem futni, bár eleinte 5perc után gyaloglásba váltott át a dolog, lejártam a konditerembe, és edzések után "lazításként" elmentem úszni (ezt szeretem a legjobban). Kb. 1 év alatt sikerült a zsírrétegtől megszabadulni valamint átformálni izommá egy részét. Szerintem ha van lehetőséged, járj úszni, az nagyon jó és hatásos.
2014. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ne mondjunk hülyeségeket, például nem lehet zsírt izommá "átformálni".
2014. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem hogy zsírból izom lesz, bár igaz hogy így írtam le, a zsírt ledolgoztam és izomzat nőtt a helyére
2014. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Frontosa ***** válasza:

100 %-os fehérje nem létezik, itt valami árulás van.

Szálkásító diéta kell és aerob edzés, súlyzóssal kiegészítve.

A napi tápanyagbevitelt kezd 2.5 gramm fehérjén és 3 gramm ch-n/ttkg, ha nem fogsz és nem látsz változást akkor vidd lejjebb a szénhidrátbevitelt, a fehérjét tartsd minimum 2 grammon.

Heti fél-1 kg tömegvesztés normális.

Üdv,

2014. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 gramm ch-n/ttkg ebből nem sok mindent értettem

leirnád?köszi

2014. febr. 20. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi gramm szénhidrátot testsúlykilónként. Ha nem tiszta néhány alap dolog, akkor ajánlom ezt a könyvet: Sárga Kapszula.
2014. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!