Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek? Véleményeket...

Boricza kérdése:

Szerintetek? Véleményeket szeretnék

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és fiú 2 hónapja edzek 27mp alatt csináltam meg 20 fekvőt 8 kg bicepszelek egykézzel még nem próbáltam de szerintem a 60 kg szériából az menne 5 db tojást eszek egy nap + a kenyér ami 5 szelet

2014. márc. 15. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
45 kg vagyok és 165cm
2014. márc. 15. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana vesszőket és pontokat használnod, hogy megértsük, mit szeretnél mondani.
2014. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bicepszelek?? Egyébként azt a "60 kg szériából az menne" ezt mire írtad?
2014. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te biztos potonoff osztálytársa vagy.
2014. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is, de ismerik egymást az biztos. :D
2014. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tkodit ***** válasza:

Mi is a kérdés? Az étrended pocsék, a bicepszezéshez használt súly meg senkit nem érdekel.

Írhatom, hogy 20 kiló felett bicepszezek egy kézzel, de ez egyrészt 4-5 ismétlés erejéig menne max, másrészt k**vára lényegtelen. :D

2014. márc. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Étrenedről röviden, tömören:

napi 5 tojás: 5*6 gramm = 30 gramm fehérje...

5 szelet kenyér: jó ha megvan 100-150 gramm, szóval 1-1.5 * 50 gramm, ami kb 50-75 gramm szénhidrátot viszel be vele.

Te most ugye viccelsz, hogy ennyit eszel összesen egy nap?


Ha 45 kilós vagy, és tömegnövelni akarsz (értsd úgy hogy izmosodni), akkor legalább 2g*testsúlykilogrammnyi fehérjére lenne szükséged naponta, szóval minimum 90 grammra, de jobb a 110-120gramm.Ehhez képest beviszel 30 grammot, ez semmi.

Szénhidrátból pedig alkattól függően 4-5 de van akiknek akár 6-7g*testsúlykilogrammnyit kell fogyasztaniuk naponta, szóval neked alsó hangon

Szóval alsóhangon 180 grammot kell bevinned szénhidrátból ha fejlődni akarsz, ehhez képest te beviszel legjobb esetben is 75 grammot.


Te ugye viccelsz hogy csak ennyit eszel egy nap? Mert ennyi tápanyag még akkor sem elég, ha egész nap fekszel, nemhogy sportolásra.

2014. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!