Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó eredménynek számít 2...

Ez jó eredménynek számít 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Üdv.

2 hónap alatt az mennyire számít jónak, vagy inkább rossznak ? Étrendem 100%-ig megvan.


Előtte :


[link]


[link]


Utánna :


[link]



2014. ápr. 24. 10:52
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nagyon szépen haladsz, így tovább! :)

2014. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó eredménynek számít! Főleg hogy az utána képen látszik, hogy lábazol is, kár hogy azt nem tudjuk, hogy a combod honnan indult, mert ha a felsőtesteddel egy szinten volt, akkor ott nagyon látványos a javulás.

De összességében is nagyon jó ez két hónap alatt! Arra azért számíts, hogy csak az elején lehet ilyen gyorsan fejlődni, fokozatosan majd lassulni fog ez, sokaknak ez veszi el a kedvét, és ilyenkor abbahagyják, csak aztán meg az addigi eredményeiket is elveszítik!

Kitartást!

2014. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lábazni szeretek.

Az ezelőtti képen a combom 51-52 körül volt.

Most jelenleg a combom, feszítés nélkül csak lazán : 55-56.

A vádlim : 38 körül van.

2014. ápr. 24. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod, hogy ez jó eredmény. Úgyhogy ne is ragozzuk tovább ezt a témát!
2014. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom valóban, hogy mennyire számít jónak. Mivel rengeteg kamu videó van meg kép a youtube-on, hogy ekkora-akkora formákat értek el 3 hónap alatt. És nem tudom sokszor eldönteni, hogy valós-e az eredmény, ezért kérdeztem itt meg, hogy ez megállja a helyét-e. Mert ha rosszúl haladnék, akkor valami nem jó.
2014. ápr. 24. 11:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerintem ezzel amire kíváncsi voltam, megvan rá a válasz.
2014. ápr. 24. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!