Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet így nyárra izmos testem?

Lehet így nyárra izmos testem?

Figyelt kérdés

175 centi vagyok és 60 kg. Igazából nincs rajtam súlyfelesleg, csak egyetem miatt sokat ülök és kicsit elpudingosodtam . :)


Elterveztem, hogy minden nap/vagy két naponta (időmtől függően) csinálok erősítő tornát és mellette sztriptíz aerobik lépéseket, vagy hastáncot, attól függően, hogy melyikhez van kedvem. A kettő együtt így 1,5-2 óra edzés. Lehet látható eredménye július végére? Nem akarok kockás hasat, csak nőiesen sportos alakot. :)

Esetleg milyen más alternatívát javasoltok, hogy ne legyen monoton az edzéssorozat? A futáson kívül.


20/L



2014. máj. 9. 11:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen rövid idő alatt jó eredmény, ezt meg kell értened kérdező. Egy jó forma az évek kemény melója. Hiába kiábrándító ez neked, ez az igazság.
2014. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Szergej55 ***** válasza:
Elmesélek egy történetet. Amikor két évvel ezelőtt július legvégén elkezdtem edzeni, érdekes érzés lett rajtam úrrá, úgy hívták, kíváncsiság. Érdekelt, hogy amit elkezdtem, hogyan, miként kellene folytatnom, ugyanis eredményeket szerettem volna elérni. Utánaolvastam gyakorlatoknak, edzésmódszereknek és nagy nehezen a normális kajálásnak is, tehát az alapvető információknak. Az idő közben eltelt, én is átmentem erőemelésbe, de az alapok nem változtak, majdnem mindent úgy csinálok, mint előtte. Kismillió oldalon találtam segítséget a neten MAGAMTÓl (húúúúúúha), ugyanis ÉRDEKELT. Lehet, hogy sokat várok az átlagtól, amikor idegesít, hogy csak hülye kérdéseket látok, mert nekem sikerült más idejének rablása nélkül nagy nehezen rátalálni a pályára. Kérdezem én: nagy kérés lenne a mindenkori kérdezőktől elvárnom, hogy ne marhaságokkal bosszantsanak minket, hanem akkor kérdezzenek, ha valamit szigorúan nem sikerült megtudniuk/megérteniük, esetleg valamilyen problémával találkoznak (itt nem a hány szem danabolt kell szednem kategóriát értem)?
2014. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Abszolút igazad van Szergej. Én már örexar vagyok, mikor elkezdtem edzeni, akkor még internet sem létezett és mégis megtaláltam az infókat. Könyveket, újságokat olvastam, a teremben megkérdeztem, amit nem tudtam. De mostanában annyira együgyű egyértelmű dolgokat sem tudnak a fiatalok, hogy egészen elképesztő. Pont, mikor már egy-két egérmozdulattal elérhető rengeteg infó.
2014. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazatok van, de sajnos az interneten (meg a tv-ben) elég sok a "false" edzés is, meg táplálkozás is (persze a táplálkozás kérdés az egy külön univerzum néha).


"csinálok erősítő tornát és mellette sztriptíz aerobik lépéseket, vagy hastáncot, attól függően, hogy melyikhez van kedvem" Viszont ilyen hozzáállással tényleg veszet ügy az egész, de picit tájékozódna (a sárga kapszula elolvasása/letöltése erre tökéletes) még lehet meg is szeretné az edzést. Én is azért kezdtem csak el kondizni, mert anno unatkoztam (bár mindig sportorientált egyén voltam) és megszerettem.

2014. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
megnézem, hogy milyen akarok lenne. Ha egy csaj jó fitnesz formát akar, akkor megnézem, hogy mit edz és hogy kajál egy fitnesz modell. És láthatod, hogy nem hastánccal és flabélosszal meg hasonló baromságokkal hozza a formát. Ennyi. Nem olyan bonyolult ez.
2014. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Csupán ennyi lenne amit ki akarok hozni magamból...

[link]

2014. máj. 9. 20:05
 17/27 anonim ***** válasza:
Azt írtad a kérdésben, hogy izmos test.
2014. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, csak ha véletlen Toldi Zsuzsiról vagy Oláh Viviről (amilyen forma szerintem a követendő lenne) talál egy szinpadi képet, víztelenítve, teljesen leszáradva, lebarnítózva, nemhiszem hogy nagyon súlyokhoz akarna nyúlni. Lássuk be, az olyankor nem túl nőis, az más hogy a verseny után 3 nap múlva már jól néznek ki, de egy laikus ezt nem tudja.


De talál egy aerob videós csajt akinek a formája bejön, elkezd a tv elött "ugrálni" és várja a csodát. Gondolom ezen a videókon nem nagyon van szóvátéve olyan mint a diéta. És van egy olyan sejtésem, hogy ők is végeznek jócskán súlyzós edzést, de 29 év alatt te lehet találkoztál is már párral, ha igen mond ha tévednék.


Most ne érts félre, egyeltalán nem kötekedni akarok veled és nem is a kérdezőt védeni, csak sajnos ma már simán ellehet tévedni a hatalmas infomációtengerben. Ezért is jó valamelyest ez az oldal, ha néha kissé keményen is, de legalább a helyes irányba terelik itt az embereket (ezért nem is kell lázadni).


Neked sandorzsolt meg külön respect, olyan intenzitással válaszolsz mintha fizetnének érte :D

2014. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az én szemmércémnek ez már izmos, főleg, hogy nem vagyok az a húsosabb testalkat, a csontjaim is vékonyak. Télen és a vizsgaidőszakom miatt elengedtem magamat, ezért egy picit elpuhultam. Amit összvissz szeretnék az a keményebb comb, és az izmosabb has, de csak annyira hogy a has középvonal és esetleg az oldalsó izomvonalak megjelenjenek.
2014. máj. 9. 20:13
 20/27 anonim ***** válasza:
Akkor én most feladom. Ehhez amit képen linkeltél elég a diéta és némi aerob edzés. és persze genetika, mert ha nem vagy majdnem ilyen most is, akkor soha nem is leszel.
2014. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!