Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet így nyárra izmos testem?

Lehet így nyárra izmos testem?

Figyelt kérdés

175 centi vagyok és 60 kg. Igazából nincs rajtam súlyfelesleg, csak egyetem miatt sokat ülök és kicsit elpudingosodtam . :)


Elterveztem, hogy minden nap/vagy két naponta (időmtől függően) csinálok erősítő tornát és mellette sztriptíz aerobik lépéseket, vagy hastáncot, attól függően, hogy melyikhez van kedvem. A kettő együtt így 1,5-2 óra edzés. Lehet látható eredménye július végére? Nem akarok kockás hasat, csak nőiesen sportos alakot. :)

Esetleg milyen más alternatívát javasoltok, hogy ne legyen monoton az edzéssorozat? A futáson kívül.


20/L



2014. máj. 9. 11:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
ezt én se értem, mi ez az elpuhultam, az mit jelent? Mindegy, még az is lehet hogy tömegelned kéne. A kiinduló alapot se ártana látni..
2014. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

A tanulás meg a hajtás miatt elég rendszertelenül ettem, plusz volt egy műtétem, ami miatt nem vagyok megelégedve magammal, mert látszanak a hegek is (emiatt nem akarok képet se feltölteni), hirtelen nagyon lefogytam és a bőröm nem alkalmazkodott hozzá, a combjaim pedig elpuhultak, mondjuk már 2 hete csinálom ezt a 1,5-2órás programot, azóta kezd újra befeszülni a lábam.

Igazából csak vissza akarom kapni a régi alakomat, ami hasonló volt ahhoz, amit linkeltem, de nyárig nem tudom megoldani a rendszeres étkezést a koli, illetve a hajtás miatt.

2014. máj. 9. 20:38
 23/27 anonim ***** válasza:
Akkor hiába írunk bármit is, ha nem tudod megvalósítani.
2014. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Csak kaja szintjén nem tudom megoldani a rendszeres étkezést. Akkor tudok csak enni, amikor éppen időm van rá két előadás között.
2014. máj. 9. 20:47
 25/27 anonim ***** válasza:

Izomépítéshez a súlyzós edzés (vagy még a saját testsúlyos edzés) a legmegfelelőbb. És hogy kemény lábad/hasad stb legyen ahhoz izom kell, nem zsír. De ehhez megfelelő táplálkozás szükséges (izomépítéshez tömegelő étrend, zsírvesztéshez szálkásító étrend kell, de egyszerre nem megy). Edzeni és enni meg senki nem fog helyetted.


Olvasd el a sárga kapszula könyvet (google, android market, vagy ahol megtalálod)

2014. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ja, csak a kaja a legfontosabb. Anélkül nem mész semmire!
2014. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. 1. amit linkeltél, azon a testen kb. egy deka izom nincsen, egyszerűen csak sovány. 2. én is egyetemre járok, méghozzá 120km-ről heti 4x + napi 2,5 óra bkv átlagban. Naponta 7-7,5 órám elmegy utazással, hajnalban indulok, este 9-10 között érek haza. Nap közbe előadáson, gyakorlaton ülök. Azon a 3 napon mikor nem megyek, akkor edzem. Még is tudok rendesen kajálni...

Reggelire zab, proteinnel, nap közben puffasztott rizs, valamint teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvics, ha tehetem húst belerakva, este mikor hazaérek megint hús vagy tojás, salátával, ha nincs diéta akkor rizzsel, lefekvés előtt közvetlenül pedig túró proteinnel.

Lehet normálisan kajálni, az hogy egyetemre jársz nem kibúvó ok, tudtommal egyik egyetem házirendjében sincs benne, hogy nem ehetsz akár előadáson, akár szünetben...

2014. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!