Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy anyám...

Mit csináljak, hogy anyám megengedje, hogy járjak kondiba?

Figyelt kérdés

Szeretnék konditerembe járni, mert:

- nagyobb motiváló erő (sok kigyúrt ember)

- gyorsabb fejlődés (hibrid edzésterv, mert a súlyokkal gyorsabban fejlődni)

- minőségibb turmix


Miskolcon néztem az M1 Fitnesst, mert itt van személyi edző, ami szerintem nem is olyan drága. [link] az oldal alján van a személyi edzés


12/F



2014. máj. 12. 15:01
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

semmit, mégis mit tudnál tenni?


ő etet ő ad pénzt neked, sok mindent nem tudsz tenni :))

2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%
Semmit ne csinálj! Hallgass a sokkal tapasztaltabb és idősebb válaszolókra kisgyerek. Mi nem akarunk neked rosszat. Kur vára ráérsz még a súlyzós edzésre!
2014. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Hogy az ilyen kis fas szo pókat akik ilyen ki ba szott sz ar kérdéseket tesznek fel...Leírtuk neked hogy ne menj konditerembe.De te nem hallgaszt ránk.Akkor tudod mit taka rodj el a konditerembe és edz nagyon bas zd el a tested és majd 10 év múlva meg ne sírj anyucinak hogy valami bajod van.És mégis minek akarsz konditerembe menni? Én is miskolci vagyok és én is oda jártam de rohadtul kiröhögnélek...Viszlát!
2014. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

És akkor mi a pö9csömet csináljak még 3-4 évig? Foci és hasonló marhaságok? Hagyjatok már velük -_-

Küződsportok,harcművészetek? Magyarországon nem lehet őket "sportnak" nevezni.

Saját testúlyos edzés? Oké, de egy idő után már kellenek a súlyok, és az 1-2 év után fog bekövetkezni

2014. máj. 12. 17:25
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korodig nyomd a fegyencedzést és ne rinyálj itt.
2014. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

3-4 év alatt megtanulhatod az osszes saját testsúlyos mozdulatot. Nézegess calisthenics, street workout videokat.

Mire odaérsz hogy konditerem már lesz egy jó alapod.

Én 12 évesen úgy örültem volna egy ilyen fegyencedzés könyvnek.

Turmixot pedig most is ihatsz majd nyugodtan.

2014. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Most húztam fel magam... még tőlünk kér segítséget de még minket bas z le.Mondom menj focizni barátokkal vagy csináld a fegyencedzést 1-2 évig ahogyan irtad majd utána kondizz de eltudom azt is képzelni hogy csak lusta vagy.Menj el az M1 fittnesbe ahogy irtad (ránk ne hallgass) és emeld a súlyokat .Olyan bas zott izomlázad lesz majd hogy megérdemled.Meg remélem el bas zod a tested
2014. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Tanulj! Alapozd meg a jövődet, szerezz szakmai érdeklődést, találd meg, mi az, amit utána még tovább tanulnál és csinálnál. Legyél jó matekból, logikából, legyél művelt, érts valamihez. Akármikor is kezdesz el 'gyúrni' pár év alatt össze lehet hozni egy olyan testet, ami már átlagon felüli. Viszont az agyaddal ezt már nem tudod megcsinálni. Ha most nem készülsz fel eléggé, később már buktad.
2014. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Így van, mert nem az a gáz, ha nem izmos valaki, hanem az ha buta.
2014. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Elmondom, okos vagyok. Lehet, hogy ti nem értitek (valahogy a felnőttek soha nem érik) de okos vagyok. Matekból 5-ös vagyok, nyelvantból 5-ös, irodalomból 5-ös, TESIBŐL 5-ös.. mindenből 5-ös vagyok, pedig nem is tanulok, órán is alig figyelek, mégis 4-5 irom meg a dogákat... Szerintem ehez kell egyfajta "ész". Semmit nem csinálok mégis jó vagyok, na ez a testépítésben nem így lenne. Csinálom aztán majd jövőre lenne eredménye
2014. máj. 12. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!