Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy anyám...

Mit csináljak, hogy anyám megengedje, hogy járjak kondiba?

Figyelt kérdés

Szeretnék konditerembe járni, mert:

- nagyobb motiváló erő (sok kigyúrt ember)

- gyorsabb fejlődés (hibrid edzésterv, mert a súlyokkal gyorsabban fejlődni)

- minőségibb turmix


Miskolcon néztem az M1 Fitnesst, mert itt van személyi edző, ami szerintem nem is olyan drága. [link] az oldal alján van a személyi edzés


12/F



2014. máj. 12. 15:01
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Csak éppen nem érted meg amit írunk, így annyira nem lehetsz mégsem okos. De majd kinövöd, reméljük, illetve reméld te.
2014. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Most volt az edzésem (elcsúszott 2 órával, de mind1) és képzeld(jétek) 3x75 guggolást,3x50 guggolást zárt lábbal csináltam meg. Kövi edzésen ugyen ezek, jövőhéten pedig 3x100 és 3x75 lesz. Szerinted nem lenne jobb súlyal megcsinálni inkább 3x50-et és 3x25-öt?
2014. máj. 12. 20:07
 23/38 anonim ***** válasza:
Az lenne jobb, ha egylábas guggolást végeznél, így tudnád növelni a terhelést.
2014. máj. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Az is menni fog, 3-4 hét múlva tervezem, mivel nem bírtatok segíteni, hogy hogyan vegyem rá anyám, hogy elengedjen
2014. máj. 12. 20:12
 25/38 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam, mint te, csak aztán később ez nem volt elég. Az elkényelmesedés nagyon veszélyes. És persze majd az is kiderül, hogy az életben nem pont arra az okosságra van szükség, mint az iskolában. Ez az oktatási rendszer egy nagyon rossz tulajdonsága. Nem nevel az életre, hogy közhelyesen szóljak.

Az a szakmai érdeklődés megalapozására pedig álljon itt egy falfirka: "It's not the Monday that sucks. It's your job."

2014. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ennyit tehetsz. Odaállsz anyukád elé és kérdezed: -anyu, ugye elmehet terembe edzeni? És ha okos,akkor ezt válaszolja: NEM!

Na kb ennyit tudunk neked innen segíteni.:)

2014. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Akkor most üljek itthon a gép előtt, 0 motivációval, egy kezdetleges edzéstervvel és még kezdetlegesebb étrenddel.

Ezt szűrtem le tőletek, mondjátok, hogy nyomjam a fegyencet, de a gyásznak van kedve olvasni azt a szennyet. Ez a sittes körítés, meg az testépítés megszégyenítése nagyon nem tetszik.

2014. máj. 12. 20:20
 28/38 anonim ***** válasza:
a duma az tényleg szar a könyvben, de azt le kell tojni, a gyakorlatok jók.
2014. máj. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
A meztelen harcosból láttam egy részletet. AZ valahogy 100% jobb irománynak tűnt. Csak neten nem találom
2014. máj. 12. 20:30
 30/38 anonim ***** válasza:
torrent oldalakon fent van.
2014. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!