Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy egyszerűen...

Miért van az, hogy egyszerűen nem fogyok se így, se úgy?

Figyelt kérdés

Nehéz fizikai munkát végzem, mondjuk a habitusom az extra lassú, soha nem idegeskedem semmin, semmi stressz hatás nem ér, a hétköznapi gondok leperegnek rólam, így biztosan nem ez a baj...

bringázom, heti átlag 2* összesen 120-150km, + futom 2*1héten 10-10km-t.

ezt az életmódot követem már 1 éve, nagyon nem figyelek a kajámra, de biztosan nem eszem sokat, mivel már teljesen kiakaszt, elkezdtem írni múlthét szerdán, hogy mikor mit eszem...


szerda:

40gramm zabpehely 60gramm tejsavófehérje, 2db ~200g csírkecomb, 4db paradicsom, 1szál kígyóuborka, 200g cukkíni.

csütörtök,

40gramm zabp 60g tf, 200gram pulykamell, 3db paradicsom, 1db kaliforniai paprika, 4tojás(tükör), 1kígyóuborka

péntek,

40gramm zabp 60g tf, 300g csirkemáj, 5paradicsom, 2 kaliforniai paprika, 100g brokkoli, 100g karfiol,

szombat

40gramm zabp 60g tf, 1kg cukkíni, 200g trapista, 100g feta sajt, 2vöröshagyma,

vasárnap

40gramm zabp 60g tf, 200gcsirkemell, 100g csirkecomb, 100g rizs, 30-40szem cseresznye, 100g pisztácia

hétfő

40g zab, 60g tf, rizskoch 300g rizsből mandulatejjel(1l), ~200g áfonyalekvárral.

kedd

40gzab, 60g tf, 200g csirkemell, 100g brokkoli, 3 tükörtojás, 1kaliforniai paprika, 3 paradicsom, 50g fetasajt, 1szál kígyóubi

szerda

40g zab, 60g tf, 200g csirkecomb, 100g csirkemell, 200g cukkíni.


van egy kis sörhasam, de amúgy nem vagyok az a daginak kinéző ember, mások inkább nagydarabnak szoktak megfogalmazni, persze azért van rajtam háj jócskán, de eloszlik az egész testemen, így nem az a "csúnya dagadék" vagyok...

a problémám, az, hogy 103-107kg közt mozgom, attól függ mennyit iszom, de már kiakaszt, hogy egyszerűen nem fogyok, tapasztalt már ilyet valaki?...



2014. jún. 11. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

a mennyiséggel van a gond mivel kalória mínusznál van fogyás.

egy 103kg-s embernél 300g hús? érdekes szerintem gondold át az egészet a kaja a ludas.

2014. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
300gram hús az borzalmasan kevés, ha utánaszámolsz, hogy az mennyi tápanyag... a leghúzósabb napodon is 1200kcal alatt vagy, számításaim szerint, úgyhogy, ha tényleg ez a helyzet, én orvoshoz fordulnék a helyedben, bár úgyse mész vele semmire, mert ő sem fog komolyan venni, hogy tényleg csak ennyit eszel, ahogy én sem hiszem el..
2014. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

testépítés névvel sokallod a 300gramm húst nekem meg ez a furcsa... átlagosan 300gramm csirkehús az 60gramm fehérje 1.5szénhidrát 15g zsír, (kb 140kcal) de ezt ilyen névvel tudni illene... de látom rossz fórumra jöttem...

Spres vagy mi volt a máski neve, igen az orvosra már gondoltam én is, de a házidokim egy kis öregember aki szerint nem vagyok kövér, csak erős a csontozatom... mintha south parkot néznék... máshoz meg nem tudom milyen orvoshoz kellene ezzel fordulnom

2014. jún. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!