Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bármit és bárhogyan csinálok...

Bármit és bárhogyan csinálok egyszerűen nem fogyok. De miért?

Figyelt kérdés
7 hónapja szültem,terhességem alatt igen sokat híztam, 60kg-val kezdtem és 89kg lett a vége. 78kg szülés után, aztán szoptatás alatt(4 hónap) lementem 74kg-ra, ennyi nem mozdul a mérleg. Csináltam már mindent, ettem többször keveset,aztán még kevesebbet,káposztaleves(régebben 7kg fogytam ettől),most már kilőttem a szénhidrátot és 6 után nem eszek. Mivel iker fiaim vannak így a mozgás nálam egész napos + házimunka,meg kb 1 óra séta naponta. Valaki hasonló cipőben volt már,hogy sikerült beindítani a fogyást???
2012. júl. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos még mindig ebben a cipőben vagyok, mintha én írtam volna.

Annyi a különbség, hogy nekem van egy kétévesem, és a kislányom 7 hónapos most. De ugyanennyi kiló vagyok, már január óta kínlódok, és nem mozdul a mérleg. Kb egy hónapja minden nap steppelek 40 percet, plusz a házimunka és minden nap min. 1,5 óra séta a gyerekekkel, és mégsincs eredmény. Eddig nem ettem kenyeret, pékárut, finomított dolgokat, cukros üdítőt, és mégsem. Én lassan kezdem bedobni a törölközőt, mert ennek sincs értelme, ma pl lángost fogok sütni. (igaz ez is kukoricalisztből van fehér helyett)


Egyébként szerintem még nem álltak vissza a dolgok szülés után, mármint a hormonháztartás. Hiszen alig múltak fél évesek! Szóval én most annyira nem veszem komolyan (a lisztes dolgokat mondjuk kerülni fogom továbbra is) sok saláta (öntet nélkül) sovány hús, de ha néha megeszek egy szelet sütit, nem fogok a kardomba dőlni. A mozgás is marad, aztán majd lesz valami.

2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
A házimunka meg a séta a gyerekekkel az a világon semmit nem számít, sehol sincs még egy enyhe sporthoz képest sem. Szóval sportolni kellene.
2012. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ér valami folyamatos stressz, vagy probléma? Általában ha mindent jól csinálsz, akkor a lelki oldalát kell megvizsgálni a dolgoknak, lehet azért nem indul be a fogyás, mert valami probléma van, vagy a szervezeted úgy érzi, hogy szüksége van a tartalékra.
2012. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ez hatásos lehet:

Teljesen zsírmentes étkezés!

A szervezet a zsírfeleslegből pótolja a szükségletet.

ezután már csak bőrfeszítés szükséges.

2012. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam,hormonok szórakoznak,viszont ebben is van valami,mármint elég stresszes vagyok meg depis és ráadásnak még pánik beteg is. Tisztában vagyok a sport erejével,régebben rengeteget tornáztam, futottam stb..De most semmi időm,tök egyedül vagyok a gyerekekkel,semmi segítség. Amint lehetőség lesz rá, sportolni fogok. Zsírmentes diéta nem rossz ötlet,kösz a tippet. Ja és köszi a válaszokat.
2012. júl. 10. 17:38
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Zsírmentes diéta egy baromság. Nem a zsírtól hízunk, hanem a zsírrá alakuló szénhidrátoktól. A fruktóz különösen szeret trigliceriddé alakulni. Nem mellékesen az ethanol (alkohol) is. A keményítő (krumpli) IS szénhidrát.


Le kéne írni mit eszel, mert a káposztaleves diéta alapján látszik, hogy nem vagy tisztában az alapokkal. Lehet, hogy igazi kalóriabombák bújnak meg az étrendedben.


Ha keveset eszel, az sem jó, a szervezet attól is raktározó üzemmódra válthat.


A zsír intenzív aerob mozgás (erőltetett séta, kocogás, úszás, ellipszis, magyarul "lihegős" tevékenység) során ég el, jobbára 40-50 perc után. Ilyet elvárni egy kismamától elég necces, így jobbára csak az étel megvizsgálásával tudunk operálni.

2012. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetertek Kovi bacsival!

Amugy a szervezet eloszeretettel bontja le az izmokat ha energiara van szuksege (es NEM a zsirt!) szoval ha nem eszel rendesen, akkor izombol fogsz vesziteni, de ugyanolyan zsiros maradsz mint voltal:(


Ha nincs idod 40-50 perceket 'izzadni' (ami tenyleg jo a zsiregetesre), akkor csinalj izomerosito gyaksikat. Fekvotamaszozni tudsz? Remek gyakorlat, nem tart orakig es nem kell hozza sem eszkoz sem konditerem:) Guggolashoz szinten semmi.

Nem a mennyiseg szamit, hanem a minoseg. Csinald a gyaksikat szepen lassan es szabalyosan. Hidd el 10 lassu guggolas utan is mar szaporazni fog a szived (a popsi izom a legnagyobb rajtunk es annak kell a legtobb juice).


En mikor elkezdtem a laberosito gyaksikat boldogan szemleltem a parom kajan vigyorat ahogy elkezdtek a combomon az izmok kialakulni, feszesebb lett a bor es egesz mashogy neztem ki rovidgatyaban.

Az erositessel formalod az alakod es lehet hogy nem fogsz egy dekat sem fogyni, de feszesebb leszel mindenhol es szerintem nincs az a ferfi aki ne szeretne a feszes pipiket ;)


Ja, es nincs az izomnal jobb zsiregeto a vilagon! De csak akkor egeti a zsirt, ha hasznalod. Tudatosan, celratoroen. Vagyis naponta/ketnaponta x mennyisegu fekvo, guggolas, stb. A hazimunka meg a tobbi az nem "tudatos" izomerosites :(

2012. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet ilyenek a génjeid kérdező. Vagy rossz diétát választottál.


Sün Integré, takarodj a gyapotföldekre vissza dolgozni. Ahová való vagy.

2016. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!