Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha már a saját magam...

Baj ha már a saját magam vagyok a háttérképem és posztert csináltattam magamról?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki eléggé és ezt szeretem is tudomásul venni, úgyhogy csináltattam magamról félmeztelen képeket, hogy kitegyem a falamra. Meg elég sokat nézem magam a tükörben is és már gépen is saját magam a háttérkép. Ezt leszámítva normális életet élek, csak már mondták, hogy önimádó vagyok. Szerintetek ez baj? Egoizmus?
2014. jún. 14. 15:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Így van.:-)
2014. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
De Zsolt mar majdnem bacsi!
2014. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
Igen, de miért írod azt, hogy de? Minek mind ellent a korom? :-)
2014. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
Ja látom már, jött közben egy engem fikázó komment valamelyik hozzá nemértőtől. Szóval az a helyzet, hogy én ezt elértem 4 év alatt is, sőt jobb is voltam. Pont hogy 40 felett már hanyatlik a forma, nehéz tartani. szóval nem 29 év alatt értem el butakiskocsog, hanem 4 év alatt és azóta tartom valamennyire. így érted már debilke?
2014. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%
63%, te olyan hülye vagy, mint a seggem. Hallottál már a genetikai határokról? Jó étrenddel, tudatos edzéssel és megfelelő pihenéssel ezeket a határokat -naturálban- 4-5 év alatt eléred. Montez kb semmit nem izmosodott az utóbbi két évtizedben, mivel már nincs hova(remélem ezzel nem sértelek meg, de te is szoktad ezt írni, mert így van), kemény edzéssel is max tartani tudja a formát natúrban.
2014. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
58%
Montezen én csak nevetek. Tipikus izomagyú barom. Legjobb, mikor elkezd köcsögözni :)
2014. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Oriza jól írtad, így van.:)


Arra pedig magasról teszek, hogy jön pár 10 éves kiskocsog, akik nulla tudással belepofáznak a felnőttek dolgába. A tudás nálam van debilke, tőlem kérnek naponta 15-20-an tanácsot, hogy mit hogyan kell csinálni. A tudásom is megvan és itt senkinek nincs akkora tapasztalata, mint nekem. Erről ennyit. Az izomagy megint más dolog, én ebben a stílusban írok, ha gyokereket kell leoltani. Viszont ha szakmai dologhoz kell hozzászólni, akkor nagyon is részletesen írom le a tanácsaimat, mindig megindokolva a dolgokat.

Ja és Magyarország legnagyobb gyógyszárában dolgozom mint diplomás minőségbiztosító, ahová nem kevés agy kell debil. Szóval lehet nekem ugatni, de ti kis nyüszítő debilek a töredékét nem éritek el, mint én. Sem kinézetre, sem anyagi téren.

2014. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
26%
u mad?
2014. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
26%
A mcdonald's-ban is sok a diplomás, még nekem is van, az aztán a teljesítmény. Az, hogy szakmai dolgokban mennyire vagy otthon, az megint más dolog, ha emberileg a béka segge alatt vagy. Ott van bunny, ő is otthon van a témában, emberileg meg akkora egy kretén, hogy állatkertben kéne mutogatni.
2014. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
73%
Csakhogy én nem a mekiben vagyok debil, hanem a legnagyobb gyógyszergyárban. És emberileg sincs velem gond, nagyon is jól kijövök az összes munkatársammal. Ott nem idióták melóznak.
2014. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!