Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha már a saját magam...

Baj ha már a saját magam vagyok a háttérképem és posztert csináltattam magamról?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki eléggé és ezt szeretem is tudomásul venni, úgyhogy csináltattam magamról félmeztelen képeket, hogy kitegyem a falamra. Meg elég sokat nézem magam a tükörben is és már gépen is saját magam a háttérkép. Ezt leszámítva normális életet élek, csak már mondták, hogy önimádó vagyok. Szerintetek ez baj? Egoizmus?
2014. jún. 14. 15:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
2014. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
37%
Es akkor nem vagsz fel aaaaa dehogy. Vagy te vagy valamelyik masik nagyokos egeszen veletlenul pont most irt ki egy kerdest, eleg szegyen. haha
2014. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
10%
Nem vágok fel, ezt mások írták rólam. Én még SOHA nem írtam ki ide kérdést.
2014. jún. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
37%
Azert linkelted be mert nem vagsz fel na neviccelj mar.
2014. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Amúgy attól még, ha bárki is kiír ilyen kérdést (nem tudom ki volt), akkor sem kellene a válaszolóknak ilyet írni rólam. Ha bajuk lenne velem, akkor azt írnák. És amíg a hozzáértő, jófejek engem valamennyire elismernek, addig itt csitu van a kis debil névtelen kocsogoknek.
2014. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
35%
Most nyiltan elismerted hogy felvagsz. Ha en kiskocsog vagyok akkor te meg nagykocsog lennel ?!
2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Aha, így van. Na szevasz, én meguntam már, jó volt veled beszélgetni.:-)
2014. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!