Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha már a saját magam...

Baj ha már a saját magam vagyok a háttérképem és posztert csináltattam magamról?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki eléggé és ezt szeretem is tudomásul venni, úgyhogy csináltattam magamról félmeztelen képeket, hogy kitegyem a falamra. Meg elég sokat nézem magam a tükörben is és már gépen is saját magam a háttérkép. Ezt leszámítva normális életet élek, csak már mondták, hogy önimádó vagyok. Szerintetek ez baj? Egoizmus?
2014. jún. 14. 15:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
58%
Ott nem köcsögözöl senkit? Ez igen, el sem hiszem. Akkor csak itt viselkedsz ilyen trógerként?
2014. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
62%
A meki meg Magyarország legnagyobb gyorsétterem lánca, de hogy jön ide, hogy mi mekkora? :D
2014. jún. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
73%
igen, itt írok így csak, és azoknak akik megérdemlik. Nem fogok mézes-mázos hangot megütni idiótákkal szemben. Ezt érdemlik a hulyék, ebből értenek. Akik normálisan kérdeznek és jófejek, azokkal én is normális vagyok.
2014. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
26%
Es ki kerdezte hogy hol dolgozol? Latod mar megint felvagsz mert azt hiszed te vagy itt a Jani. Gondolkozz mar el magadon mert szanalmas vagy.
2014. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad a mekit, nem én hoztam fel. Oda nem nagy karrier bejutni, de nálunk 4 órás teszt van csak a felvételin és rengeteg interjú a vezetőséggel.
2014. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk ez megint szánalmas, normális embernél nem az van, hogy ha tróger cigány veled valaki, akkor te is tróger cigányként viselkedsz. Mondjuk itt nem vár mást az ember :)
2014. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
73%
Letojom, hogy te mit gondolsz. Na mentem focizni kocsogok, addig írjatok szépeket. Szevasztok! :)
2014. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
26%
En egy szoval sem irtam mekit, kulonben is te jottel fel elobb azzal, hogy te vagy a szent es serthetetlen Montezuma, aki kiskiralykent eli eletet es el is varja a tobbiektol hogy nyaljak ki a segged. Nagy karrier mondhatom.
2014. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
54%
Menjél focizni, azt a játékot pont az ilyen kreténeknek találták ki.
2014. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

"Egoizmus?"


Áááá,dehogy:-)


Hogy baj-e? Ezt a kérdést magadnak kellene feltenned,hiszen ha baj,akkor elsősorban neked (lesz)baj,de ezt csak te tudod tisztázni magadban.

Ha mondták,hogy önimádó vagy,akkor valószínűleg hátrányosan kihat a viselkedésed a környezetedre is,és magadra is,csak lehet nem veszed észre.Általában az ember saját magát veszi észre a legnehezebben.És ha magát nem veszi észre,akkor azt sem mindig látja tisztán,hogy miként hat másokra,mivel minden magunkból indul ki...Szóval legyél magadhoz őszinte,tarts egy kis önvizsgálatot,és ha látod,hogy miben hátráltat,akkor változtass rajta.Mindenesetre az ilyesmi már nem jó jel,ezt saját tapasztalatból mondom,hasonlóan voltam mint te.

2014. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!