Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj ha már a saját magam...

Baj ha már a saját magam vagyok a háttérképem és posztert csináltattam magamról?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki eléggé és ezt szeretem is tudomásul venni, úgyhogy csináltattam magamról félmeztelen képeket, hogy kitegyem a falamra. Meg elég sokat nézem magam a tükörben is és már gépen is saját magam a háttérkép. Ezt leszámítva normális életet élek, csak már mondták, hogy önimádó vagyok. Szerintetek ez baj? Egoizmus?
2014. jún. 14. 15:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj, hogy ti nonamek vajmi keveset láttok az egészből, és azt hiszitek, hogy ha a felszín felét kicsit megkapargattátok, már megszereztétek a jogot, hogy itt ítélkezzetek. Én már pár éve itt vagyok, figyelem az eseményeket, és tanúja voltam az egész folyamatnak. A hozzátok hasonló undorító, mindenbe belekötő, akadékoskodó, de amúgy az asztalra semmit sem lerakni képes köcsögök miatt fogyott el Montez türelme. Először képet akartak, hogy ugyan miért higgyenek neki, aztán amikor meg van kép, akkor meg az a baj. Nem egy, nem kettő és nem öt tudálékos ostobának kellett elmagyarázni a dolgokat, akik igazából semmi érdemi tudást nem tudtak felmutatni (legtöbbször a haveroktól hallott megalapozatlan marhaságokban hittek feltétel nélkül), ellenben nekiálltak köcsögösködni. És amikor senkiházi nyikhajok akarják kioktatni a hozzáértőt, az igencsak bicskanyitogató. Lehet ezt ti nem értitek, mert nem álltatok még a hozzáértők oldalán.


És igen, ezek után már az ilyen selejtekhez így állunk hozzá, mert megpróbáltuk rengetegszer kedvesen, és csak a képünkbe röhögtek. Szóval elmehettek az anyukátokba a fogyatékos fajtátokkal együtt. majd ha netán bennetek is cizellált lesz a vitakészség, és az érvek ütköztetésén alapul a jól artikulált véleményetek, visszatérhetünk a dologra. Emberileg is inkább magatokba kellene nézni, amikor a mindenkinek szívesen segítő embert fikázzátok. Kissé álszent a duma.


Bár aki szerint 29 évig folyamatosan kéne fejlődni, az tuti, hogy semmit nem konyít eme sporthoz, így kapásból nem érteni, mi a fenét keres a válaszadó szekcióban.

2014. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
24%
Es honnan tudod hogy mi mit tettunk le idaig az asztalra? Az hogy itt ideirok egy nevet legyen akarmilyen baromsag is pl bundaskenyer, akkor maris tobbre tartasz mert barmikor megismerhetsz az utcan, nem? Ne legyel mar te is ennyire betompult agyu.
2014. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
Ha ide írsz egy nevet kocsog, akkor visszakereshető lesz a válaszod. De te nem mered vállalni a véleményed debilke, mert sza rt sem értesz hozzá, így elbújsz a százalékod mögé, ami eleve változik. Tehát nem vagy hiteles ember. Hiteles én vagyok, aki meri vállalni névvel és képekkel is a véleményét, sőt megmondom azt is hol melózok. Sőt ha valakit érdekel (gondolom nem) akkor még edzhet is velem és akkor majd rádöbben, hogy sanyibácsi azért 43 évesen is odateszi magát. De amíg nem tudtok belém kötni szakmailag, csak azt szajkózzátok, hogy kocsogozok és izomagyú vagyok, ez nulla érv egy testépítő kategóriában. Kevesek vagytok kisgyerekek!
2014. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
90%
Es az hogy hol dolgozol az a testepites szerves resze? Vagy ki kerdezte egyaltalan? Jaaaaaa hogy ezt is csak felvagasbol irtad le? Ki hitte volna.
2014. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%
Ezt az izomagyra írtam válaszul. Hogy ha nem lenne agyam, akkor nem vettek volna fel ilyen helyre melózni. 4 órás teszt volt a felvételin a főnökökkel történő felvételi beszélgetés után. Most is több gyógyszerész kihullott a tesztnél.
2014. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
ja, és igen, lehet a testépítés része is, mert van időm az irodában regenerálódni, bármikor ehetek és még jól is keresek. Azért ezek nem rossz feltételek az edzéshez debilke.:)
2014. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
26%
Es erre ki kivancsi? Ez megint csak felvagas hogy jaj de nehez volt de te vagy a kivalasztott...
2014. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
41%
Szokásos apróságokat szalmaszálként megragadó kötöszködés. Undorító, de a kért érvelés elmarad...
2014. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit tudnak csak Oriza. A stílusomba kötnek bele és kb ennyi. Szakmailag nullák. Totál nincs értelme ennek a vitának, lehet engem oldalakon át szapulni, csak éppen semmire nem vezet.
2014. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Okos enged szamár szenved

De miért nem használja ezt senki? :DD

Kérdező te meg szerintem beteg vagy és még páva is :(

2014. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!