Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek meg lehet ezt...

Szerintetek meg lehet ezt tenni suli kezdete előtt? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés
13 és fél éves vagyok. Szeptemberben leszek 8. Os, de kicsit jobban fel kéne építeni a testem. 174 cm magas vagyok, de sajnos 65-70 kg és látszik a hasamon és a derkamon hogy dagadok :(. Mit javasoltok mit tegyek, hogy formásabban nézzek ki, és ne legyek dagi. Ha minden nap ugy étketnék, hogy Reggeli 9 kor, ebéd délben és vagyokra 7 előtt és 30 perc kocogás, 1 óra biciklizés és 30 perc edzés segítene a problémámon? (Amugy se kellene daginak lennem, mert 10 éves kori test számít a jövőbelihez

2014. júl. 22. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

13 évesen igazán le lehetne írni 5 sort nagyjából hiba nélkül.

Erre is és a kérdésedre a legjobb megoldás az olvasás!

Pl. Sárga kapszula c. könyv.

2014. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D hú de vicces.. Te még nem nyomtál félre valamit a telódon?
2014. júl. 23. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
igaza van :) olvasd el a sárga kapszulást :) ingyenes e-book, androidon is fent van, nagyon sokat fog segíteni az átalakulásba, hogyha eléggé elhatározott vagy :)
2014. júl. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ha félrenyomok valamit, akkor kijavítom, mert mielőtt elküldöm, elolvasom, hogy mit írtam, hogy érthető legyen mások számára is. (Nyilván maradhatnak benne hibák, de nem annyi, hogy minden sorban legyen 4-5.)
2014. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd ahogy telnek az évek változol. Tudod 12-13 évesen én is 65-70kg voltam. Most 16 vagyok és szintén 65 kg és nincs háj. Persze előtte lefogytam, de az évek alatt újra meglett a régi súly, de már nem hájban, hanem csontozatban meg izomzatban. A futást nem ajánlom, mert tudom mit jelent egy ekkora súly ennyi idősen. Én is próbáltam futni, de majdnem tropára ment a lábam. Plusz nem is bírnád a hosszú távot. Inkább keress rá a fegyenc edzésre. Saját testsúlyos gyakorlatok vannak benne. Szépen elkezded a legkönnyebbtől és majd eljutsz a legnehezebbig. Ha meg étrendet szeretnél akkor a Harcosok étrendje c. könyv lesz neked jó.

[link]

De ez a blog amit linkeltem sokat segíthet.

2014. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Futás nem a legjobb zsírégetésre! HIIT-t csináld az jobb.
2014. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, köszi nagyon hasznos volt a válaszod! :)
2014. júl. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!