Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Árthat nekem a kettlebell?

Árthat nekem a kettlebell?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert hallottam hogy 16-18 év előtt ha nem saját súlyú gyakorlatokat végzünk mint pl. fekvőtámasz, húzódzkodás hanem pl. kondiba járunk vagy nagyobb súlyokat emelünk akkor kötöttek lesznek az izmaink és nem növünk tovább, na és én még szeretnék nőni ezért kérdem hogy árthat-e nekem. Egyébként 13 éves(fiú) vagyok és 8 kilóssal egyszer kétszer 10 kilós bellel edzek. Választ előre is köszönöm!

2014. aug. 7. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél (mint minden edzésformánál) a fokozatosság a lényeg. Amiket hallottál az mind humbug, alaptalan hülyeség. Neked még kis súlyokkal kell edzeni és akkor nem lesz baj.
2014. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!Meg még annyi a kis súlyok alatt a 10 kiló alattiakat érted? Jó gondolom nem 20-ra de azért tudjam hogy hol van nekem a határ :D
2014. aug. 7. 12:34
 3/4 anonim válasza:
ÉN 17 éves vagyok.Suliba kettlebelezünk valamint boxolok is ott is van kettlebell ,csináld de a helyes mozdulatok nagyon fontosak különben lesérülhetsz.épits be huzóckodást ,fekvőt, ugrókötelet,ha ez megy maximálisan akkor jöhet a ket.
2014. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs hogy későn válaszolok mellette amúgy karatézok szóval ez tulajdonképpen kiegészítő edzés plusz otthon szinte minden nap megy a fekvő, húzódzkodás :D Köszönöm a válaszokat utólag is!
2014. aug. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!