Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy hétköznapi embernek...

Egy hétköznapi embernek lehetetlen elérni ilyen formát?

Figyelt kérdés

[link]

1,93 magas azt hittem van v 90 pár kiló, és azt olvastam, hogy 100 kiló, és itt írták valahol, hogy magasság -100 a megfelelő súly, de ha ki van "gyúrva" valaki, akkor is még csak +4-5 kiló ahhoz képest.


2014. aug. 8. 12:41
1 2
 11/12 Osynho ***** válasza:
Megtisztelsz. :) Persze, az igaz, hogy romszálkás, genetikai határig izmos (naturál) test esetén nagyjából helytálló a magasság -100 környéke. Csak a kérdés (szerintem) nem ezt érintette, hanem a képen látható "strand-izmos" testalkatot. :)
2014. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magasság -100 azt én úgy tudom kivízhajtózott, 5% körüli testzsírra írják verseny formában, amihez képest egy hétköznapi vizes, 12-15%-os forma simán lehet több is. Szóval egy 193 magas ember könnyen lehet 100-105 kg, szerintem.
2014. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!