Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért edzenek sokan a konditer...

Miért edzenek sokan a konditeremben hosszúnadrágban és hosszú ujjú pulcsiban?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon érdekes jelenség számomra mert sokan így edzenek. Sőt, látni is lehet a srácokon, hogy tényleg izmosak...már-már izomkolosszusok és be vannak öltözve mintha hideg lenne. Ennek mi lehet az oka? Nem kérdeztem meg őket mert hátha megsértődnek vagy valami de tud rá valaki valami magyarázatot? Vagy ez a trendi? :)

2014. aug. 13. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hova járhatsz. :D Nálunk ilyenkor nyáron mindenki rövidnadrágban és trikóban vagy rövid ujjú pólóban van. Fiúk is, lányok is.
2014. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
alapban nálunk is mindenki rövidnadrágban és pólóban van, de a "menőbb" izomemberkék meg be vannak öltözve mintha fáznának :D
2014. aug. 13. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ízületek védelme miatt. Nem olyan jó dolog, hogy ha két sorozat közti pihenőidőben lehűlnek, a könyök- és térdízületek így melegen vannak tartva. És olcsóbb/egyszerűbb hossz ujjú/szárú cuccokat felvenni, mint speciális dolgokat használni.
2014. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És nem utolsó sorban, nem mindenki szereti mutogatni magát. Van aki maga miatt csinálja, és nem azért, hogy az egész terem őt bámulja.
2014. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még így nem láttam senkit nálunk edzeni. De jót írtak előttem, nem szeretik mutogatni magukat és/vagy az ízületek miatt.
2014. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hát akkor ez lehet a magyarázat...

Nem is gondolná az ember, hogy amekkora emberek mégis gátlásuk van. Persze nem baj és nincsen gond ezzel, hogy nem akarja mutogatni magát.

2014. aug. 13. 12:01
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem pl elég durva ekcémám van, ha éppen nagyon be van durranva, akkor strandon is hosszú ujju pólóban vagyok.
2014. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van mikor egy nagy állat (kb 50 feletti karok) éppen nem cuccol pár hétig. Ilyenkor van némi visszaesés, amit ők komoly tragédiának élnek meg. Ekkor van az, hogy takargatás van. De ez is csak egy variáció, nem mindenkinél ez az ok.
2014. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azér, mert fel van tekerve a légkondi, és kurv4könnyű megfázni.
2014. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen biztos a klima miatt
2014. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!