Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x 1 és negyed órás thai...

Heti 3x 1 és negyed órás thai box edzés mellett jó az 1400kcal/nap (főleg fehérje, kevés ch) a fogyáshoz/alakformáláshoz egy 15 éves 167cm-es 55kg-os lánynak?

Figyelt kérdés
Ezzel így formálhatom szépen az alakom? (szeretnék fogyni egy 5kg-ot, és mellette izmosítanék ,amire nagyon jó a thai box szerintem) Sok fehérje, kevés ch, a zsír meg valahol a kettő között, de inkább az is alacsony.
2014. okt. 4. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogyni jó

Izmosodni keves a kaja

2014. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Izmosodáshoz kalória plusz kell, míg zsírleadáshoz mínusz. Egyszerre nem megy.
2014. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék nagy izmokat vagy ilyesmi, csak azt, hogy ne úgy foggyak le, hogy gebe legyek, hanem szép formás is egyben. :)
2014. okt. 4. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Az izmokat megőrizheted magas fehérjebevitellel, de növelni nem tudod kalória mínuszban.
2014. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és nagy izmokat nem is tudnál sehogy szerezni naturálban, még komoly súlyzós edzéssel sem. Nőknél a tesztoszterontermelés kb 1/25 annyi, mint nálunk férfiaknál és még mi sem leszünk túl izmosak szteroid nélkül. Szóval ezen nem kell aggódnod, hogy nagyon izmos leszel.
2014. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom te olyan leszel mint Dana Lynn Bailey. Akar akarsz akar nem.
2014. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1400-1500 kcal nem túl nagy kalóriamínusz rám nézve szerintem
2014. okt. 4. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kötekedni akarok, hanem segíteni. De ezt nem nagyon érted még. Azt írod nem nagy kalória mínusz. De ha valamennyire is mínusz van, vagy pont egyensúly, akkor sem lesz izmosodás. Plusz kalória kell izmosodáshoz. Ezt kellene így megérteni. Ha pedig nincs kalória mínusz, akkor meg zsírleadás nincs. Egy fenékkel nem lehet megülni két lovat.
2014. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
fura...én éreztem már pár edzés után,hogy izmosodik a combom..pedig kalóriadeficitben voltam
2014. okt. 4. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az történik ilyenkor, hogy elkezded az edzést. Ilyenkor némi ch (glikogén) betöltődik az izmokba és a glikogén még tart vissza vizet is. Így lesz némi térfogatnövekedés a kezdetekben. De ez nem tiszta izomsej-tnövekedés, csak sima betöltődés. Ez az elején még kalória mínuszban is lehet. De csak ennyi történt.
2014. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!