Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez igaz lehet a szálkásítással...

Ez igaz lehet a szálkásítással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Üdv

Minél nagyobb a testzsír % annál több izmot fogok veszíteni mire elérem az ideális testzsír % ?


Mondjuk 23% testzsírról lemenni 15%-ra.


Nagyon sok izmot veszítenék ?



2014. okt. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a kajád és az edzésed, nem feltétlen. Én inkább azt mondanám, naturál szinten 15% alá menni (közelítve a tizet) már jelentős azizomveszteség, vagy akár (testipustól függően) lehetetlen elénri.
2014. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15-ig nem sok izmot vesztesz, de onnantól lefelé egyre többet, ahogy közelíted a száraz formát.
2014. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindenki mondja, hogy romszálkás úgy sem leszek naturálon, meg nem éri meg lemenni. Én eleve a férfias testért fogtam neki, meg elég jók az izomformáim és tapadásom.


Szerintem 14-15% nincs értelme lennébb menni. Főleg még 1 év edzés után, ha már 4-5 éve edzek és több izom lesz rajtam, akkor megpróbálhatom, jól mondom ?

2014. okt. 8. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondod.:-)
2014. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!