Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés húzódzkodás 1....

Fegyencedzés húzódzkodás 1. lépés csak nálam nem ér semmit?

Figyelt kérdés

Oké, az első lépések alapból nem sokat érnek (kivéve a hídnál) de a megcsinálom a haladó sorozatokat azért érzem magamon, hogy bevagyok durranva. De a függőleges húzásnál nem. Egyáltalán nem érzek semmit.

A könyv arról ír, hogy ne hagyjunk ki egy lépést sem.

Oké, annyira hülye nem vagyok, hogy szentírásnak vegyem de mivel 11 vagyok megkérdezem.

Milyen hátrányokkal szolgál majd ha kihagyom?



2014. okt. 19. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kihagyhatod, az maximum egy komoly sérülésből felépülő embernek megeröltető.
2014. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 11 vagy, akko hagyd meg az edzést a kamaszkori hirtelen növekedés utánra, mert ha most erős izmokat szerzel, blokkolni fogja a növekedésed, és alacsony maradsz.

Egyébként meg amit az #1 mond.

2014. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Akkor ennyi erővel tesi órára se menjen be? Ott is úgyanúgy fekvőtámaszoznak, guggolnak mint a fegyencedzésben. A nővekedését akkor lassíthatná ha nagy súllyal végezne pl. felhúzást vagy guggolást.

11 évesen a fegyencedzés nagyon jó alapot adhat ahoz, hogy később elkezdje a súlyzósedzést ha akarja.

2014. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak futunk tesin. (persze van kézilabdázás, távolugrás,kislabda dobás is)
2014. okt. 19. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó az most nem lényeges, annak idején velünk nagyon sok fekvőtámaszt csináltatot a tesi tanár mégsem álltunk meg a nővésben.
2014. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!