Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húzódzkodás, tolódzkodás ha...

Húzódzkodás, tolódzkodás ha nem megy?

Figyelt kérdés

Hali,


A húzódzkodással és a tolódzkodással akadt némi problémám. Sajnos az egyikből se tudok megcsinálni egyet se. Hogyan tudom fejleszteni magam, hogy idővel sikerüljön megcsinálni mindkettőből legalább 1-et?:) A húzódkozkodás-t tudom azzal fejleszteni, hogy a rúdra felkapaszkodok és csak lógok (ez kb megy 5mp-ig) vagy ez tökre felesleges ez nem erősít? Ugyan ez a kérdés a tolódzkodáshoz is. Tolódzkodásról azt hallottam, hogy azzal is lehet erősődni, hogy eleinte, csak megtartom magam és a leengedésre koncentrálok és, ha leértem újra kezdem. Na én ezt kipróbáltam, de úgy tűnik még ehhez is túl gyenge vagyok, ahogy egy kicsit behajlik a könyököm már a földre is esek. Ez meg nem hiszem, hogy így fejleszt valamit. :) Ezek mellett még fekvőtámaszozok, meg szoktam nyomni ilyen ülve tolódkozdást (valami ilyesmit: [link]

Ezeken kívül valamivel lehet fejleszteni magam? Leginkább a húzódzkodás érdekelne, mert a másikhoz én mondtam 1-2 példát ami szerintem jó, de a húzódzkodáshoz ötletem sincs. :D



#húzódzkodás #tolodzkódás
2014. nov. 12. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Tolódzkodáshoz nagyon jó erőt ad a fekvőtámasz igen ez jó hogy csinálad ha szabályosan menni fog 20 már tuti fogsz tudni tolódzkodni és húzódzkodásnál is sokat fog segiteni ez a kis előre lépés húzódzkodásnálhoz pedig a legjobb ha valaki közben fogja a lábad és úgy húzód fel magad vagypedig csinálhatsz negativat is.Felugorsz a rúdra úgy hogy hajlitva legyen a karod vagyis a húzódzkodás felső poziciójában legyél és szépen lassan engedd le magad.Remélem tudtam segiteni egy kicsit.Ja és húzódzkodás elinte úgy csináld hogy a tenyered feléd nézzen úgy könnyebb.
2014. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, gyakorolj. fekvőtámaszok, tolódzkodásba felső szinten megtartás majd mindig egy kicsit lejjebb engeded magad, úgí értem kicsi tolódzkodásokat csinálsz. talán 2 éve még én is alig bírtam pár húzódzkodást meg tolódzkodást csinálni, most meg egykézen nyomom csak a fekvőt, plussz minimum 30 tolódzkodást 15 húzódzkodást meg 2 muscle up ot is meg tudok csinálni. Ezt nem dicsekvés képp írtam , hisz itt úgy is személytelen az ember, csak ösztönözni akartalak vele. húzódzkodásba ugorj fel felső, és alsó fogás felső pontjába is, majd onnan koncentráltan próbáld magad le engedni
2014. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2014. nov. 15. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!