Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x1óra személyiedzővel...

Heti 3x1óra személyiedzővel súlyzósedzés és azonfelül kardio szóval 7napból 4-5nap mozgok-edzek 1600as kalóriabevitel elég? Többi lent.

Figyelt kérdés

fehérjét, ch-t, zsírt kiszámoltuk az edzővel azok meg is vannak de mennyiségileg nem tudom mennyit kéne ennem.

lány vagyok 160cm és 47kg kb 2hónapja edzek és izmosodni szeretnék de úgy látványosabban..persze nem 3hónap alatt és aztán abbahagyom hanem folytatni ameddig csak bírom

régebben koplalással fogytam 45kilót akkor 300-600kalóriakeretet adtam meg magamnak kb 0fehérjével tehát elcsesztem és ezt 1éven keresztül most szeptember közepétől hoztam fel 1600ra napi 5x eszek rengetek fehérjét (csirkemell,mozzarella, tofu, joghurt túróval vacsorára, fehérjepor, tonhal, lazac, tojás..)

ch rizs, no carb tészta, durum tészta, bulgur, kuszkusz, csicseriborsó, édesburgonya és sok-sok zöldség

zsír: mozzarella, avokádó (ezekben elég sok van) vagy ha sütök-főzök kókuszzsír

tehát nagyjából jól eszek és tartom is kisebb-nagyobb kilengésekkel.. de nem tudom hogy az 1600kalória az sok vagy kevés vagy pont elég (mert nyilván a 4hónapja 400kalóriához képest sok de ugyanakkor edzek is tehát így fogalmam sincs)

lány/19

köszönöm a segítséget!



2014. nov. 13. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A zsírt próbáld meg magokból,halból bevinni (halolaj pl), egyébként jó.
2014. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Izmosodni kalória pluszban tudsz! Egy tápanyagtáblázatból könnyedén kinézheted, hogy melyik kajában mennyi a fehérje, zsír, ch.

Ha nem jön a tömeg (heti kb 0,2-0,3kg), akkor emeled majd a ch-t. A fehérje maradjon nálad napi 100g, a zsír 50g.


Egyébként ha van edződ, akkor ezt ő el tudja mondani, durva ha ennyire nem bízol benne, hogy máshol kérdezel a háta mögött. Nem kötözködésből írtam, de egy edzőnek össze kell tudni rakni egy étrendet.

2014. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem tudom, hogy ismered-e a Fitness Junkie oldalt a FB-on, egy nagyon kedves hölgy ismerösöm csinálja, aki pont most a közelmúltban hozott ki egy rendszert! nem kalóriát ad meg, hanem adagokat (nem grammban!) nála tudsz érdeklődni a programjáról. 1hónap alatt 5,5kg-ot fogytam vele, de bárkinek tud segíteni, ha egészséges táplálkozásról és sportról van szó!
2014. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!