Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az edzéste...

Mit gondoltok erről az edzéstervről? (kezdő)

Figyelt kérdés

Heti 3x menne

fekvenyomás 3x12

mellről nyomás 3x15

inverz evezés 3x12

bicepsz állva rúddal 3x15

fejfölötti tricepsz egykézzel 3x15

guggolás 3x12

elölguggolás 3x12

vádli állva 3x20

plank 3x30mp



2014. dec. 15. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Előlguggolás helyett menjen lábhajlító vagy merev lábas felhúzás.

Ha az utóbbit választod, akkor sima felhúzás vagy hiperhajlítás nem is kell, ha viszont lábhajlítasz, akkor valamelyik a kettő közül igen.


Érdemesebb lenne a guggolást a legelejére tenni.


Ha túl sok ideig tartana az edzésed, akkor a bicepsz és tricepsz gyakorlatot szedd ki, mert azok amúgy is kapnak terhelést.

2014. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy akkor már itt van egy hasonló amibe a progresszió is bele van tervezve.

[link]

2014. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, és ez?

guggolás 3x12

fekvenyomás 3x12

merevlábas felhúzás 3x12

mellről nyomás 3x15

lehúzás csigán 3x12

bicepsz állva rúddal 3x15

vádli állva 3x20

térdfelhúzás függeszkedésben 3x max


A saját testsúlyos gyakorlatokat mennyire részesítsem előnyben? Húzódzkodásra,tolódzkodásra gondolok.

Vagy az úgy milyen lenne ha lábra menne 2 gyakorlat (e szerint megy is, a merevlábú felhúzás és a guggolás), mellre is 2 (fekvenyomás és tolódzkodás vagy tárogatás) illetve hátra is 2 (lehúzás/húzódzkodás és egykezes evezés) és akkor nem edzeném a bicepszet és a tricepszet külön.

2014. dec. 15. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:

De miért nem jó az amit én linkeltem?

Miért ne jó az ha egy hozzáértő aki ért ténylegesen az edzéshez ír neked egy edzéstervet. Ami már egy rakás embernek működött.

Miért érzed úgy kezdőként semmi tudással és tapasztalattal hogy te jobban értesz hozzás.

2014. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
marcii, te belinkeltél egy külföldi fórumot, alapszinten tudok angolul ( sajnos hanyagoltam, kb 2 hónapja kezdtem el komolyabban tanulni), szerinted megértem?
2014. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Te szintolköcsög kotródjá' már! -.-


marcii, bocs, nemláttam :D kajak bocsesz

2014. dec. 15. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott van a gyakorlatok nevei meg a sorozatszám. Ehhez aztán durva angol kell. Kérdező neked meg sok sikert. Én azt mondom hogy amíg fejlodsz vele csináld.
2014. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!